Wpis z mikrobloga

Czyli jednak jest tak na wielu kontach, że możesz dodać do kosza bez info o limicie. Możesz wybrać KDW i opłacić. Nadal bez komunikatu o limicie. Ale później i tak jest weryfikacja i anulują. Sam miałem podobną sytuację i przez chwilę zastanawiałem się nad opłaceniem.
Komuś udało się w ostatnim czasie jednak opłacić zamówienie ponadlimitowe i towar dojechał?
#pgg
Martinos30 - Czyli jednak jest tak na wielu kontach, że możesz dodać do kosza bez inf...

źródło: comment_16666790575YvkjTuYVFbnVaWImB8OhW.jpg

Pobierz
  • 9
@Martinos30: a w regulaminie sklepu obowiązującym jest tak:
Sklep umożliwia Kupującemu, w celu zużycia do ogrzewania własnego gospodarstwa domowego (zgodnie z art. 31a ust. 3 ustawy akcyzowej), zakup 3 ton Towaru raz na 12 miesięcy dla jednego adresu gospodarstwa domowego i /lub jednego numeru PESEL W ramach limitu uwzględnione zostaną wszystkie transakcje zawarte z Kupującym począwszy od 11 marca 2022 r.
@Frantik_DarkMoon: bo niby tak jest, ale regulamin mówi co innego, mi też anulowali, złożyłem reklamację, w świetle prawa moje zamówienie, oraz innych osób jest prawidłowe, to że mają tam bałagan jak na pokładzie titanica chwilę przed zatonięciem to nie mój problem.
@Martinos30: na PGG jest jeden endpoint, który informował o tym, czy dla danego limitu jest przekroczony limit ton (on się ujawnia przy zakupie).

- Po dodaniu asortymentu miałowego, w poniedziałek, środa i piątek, były podniesione limity w stosunku do wtorek/czwartek (dlatego szło kupić 2t węgla + 3t miału a nie szło w odwrotnej kolejności.
- Gdzieś od 2 tygodni zawsze zwraca, że nie ma limitów i można kupować (sprawdzałem na PESEL