Wpis z mikrobloga

Bustowski mówi, że Jelenia Góra wydała 1 mln na pomoc uchodzcom na obiadki, żali się że Jelenia Góra tyle pieniędzy wydała na ukraińców, a mu nic nie dadzą a mogliby przecież mu zapłacić zaległy rachunek za wodę, za którą nie płaci ponieważ w wodzie pitnej znajduje się radom, strąd, arsen, chlor. xD
Oprócz tego dziwi się że ukraincy tutaj żyja zamiast iść umierać za kraj bo przecież tam jest taka "poważna wojna" to dlaczego są w Polsce. Mówi że w animexie (jego nemezis z którymi się procesuje o azotyny w jedzeniu, które wykrył przy użyciu gównianej ruskiej sondy, w sądzie mu powiedzieli że jest gówno warta) pracuje aż 70% ukraincow i firma nie płaci podatkow w Polsce. Ukrainiec z animexu z 95 roku o imieniu Sasza go pozwał o coś.
Kobietom i dzieciom trzeba pomóc mówi i nie może znieść faktu, że w Polsce jest ukrainiec w wieku poborowym i pracuje w Polsce. Okazuję się jednak że to nie Jelenia góra wydała pieniądze na pomoc uchodźcom, lecz dostali je z budżetu państwa na ten cel. W Polsce umierają ludzie z głodu, a my pomagamy uchodźców jak tak można! Umierają z głodu dzieci (najszybicej tyjące w europie) i emeryci (którzy mają dostać 14stke). On zrozumiałby gdyby te pieniądze szły na stołówki, które by kupowały jedzenie od polskich rolników prawdziwe Polskie i tak dalej, tyle że... no 3 duże stołówki właśnie dostały te pieniądze i co one mają kupywać jak nie Polską żywność? xDD
Potem się pyta czy ukraińcy i uchodźcy pracują, a wcześniej narzekał że polacy biednieją i tracą pracę i dziwił się czemu w animexie pracuje 70% ukraińców podobno.
Dłużej nie mogłem tego słuchać, JPRDL XDD

- https://www.telepolis.pl/images/2022/09/Liderzy-CIT--Jak-polskie-firmy-placa-podatki-.pdf
Tuż za podium klasyfikacji znalazły się firmy zajmujące się przetwórstwem spożywczym (dział 10), które odprowadziły w 2020 r. w sumie 1,4 mld zł do budżetu. To 210 podatników indywidualnych, którzy przez 8 lat wpłacili pod postacią podatku CIT aż 8 mld zł. Największymi podatnikami w tej gałęzi gospodarki są m. in n. Animex Foods, SM Mlekovita, Cargill Poland, Sokołów oraz SM Mlekpol w Grajewie.

B.....n - Bustowski mówi, że Jelenia Góra wydała 1 mln na pomoc uchodzcom na obiadki,...
  • 35
  • Odpowiedz
@kaaban: Kim jestes zeby decydowac kto ma isc na wojne a kto nie?
Jezeli ktos mieszkal przed wojna w Polsce to co ma zrobic, rzucic wszystko i pojechac umierac? Sam bys pewnie uciekl zagranice. xD
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Trochę racja ale Ukrainizacja czyli wywolanie kryzysu migracyjnego to wina Putina.
Ukry nie pracują a baby kradną ze sklepów (może nie wszystkie ale były takie przypadki).
Można się #!$%@?ć bo w całym wojewóďztwie w autobucach bylo pełno tych chamów i bombelki już są tak samo wychowane nawet gorzej od naszych rodowych chamów.
To są ludzie z całkowicie innego kragu kulturowego - wchodniego.
Jak czlowiek jedzie za granicę to wie że musi być potulny, cichy i skromny i musi sie dostosować bo inaczej go deportują a Ukry uważają że wszystko im się należy zwłaszcza w autobusach.
Nie zwracaja uwage na innych że ktoś nie chce sluchać ich darcia mordy czy
  • Odpowiedz
@Kantarek: A to szczera prawda tylko za dużo wątków i ściana tekstu niezwiązana z tym jełopem przez co można się pogubić może przesadziłem z tym że wszystkie miasta zarządzane przez PO są zaniedbane bo tak nie jest ale są takie które nic robią a zwalają winę na rząd a paneli społecznych czy inwestycji jak nie było tak nie ma a winę się zwala na rząd czy na opozycję.
  • Odpowiedz
@Kantarek: Przecież ja ks.Brauna szczerzę nienawidzę i hejtuję cyklicznie od 2016 roku. Dostałem nawet dostałem bana za krytykę Brauna za prorządowe wypowiedzi w sejmie. xD Wskaż mi kiedy Braun krytykuje rząd albo Rosję za wywołanie kryzysu migracyjnego, energetycznego i społecznego. Reszta to 100% prawda oparta na faktach wystarczy porównać sobie mentalność kobiet z Iranu a szony z Ukrainy i Rosji (cwaniactwo, chamstwo i roszczeniowość bo mi się #!$%@? należy) plus
  • Odpowiedz
@Kantarek: Stałą krytyką Brauna, krytyką autorytaryzmu w Rosji czy hejtem na negatywne cechy charakteru Rosjanek i Ukrainek a może nieudolnością władz miasta? Polecam sprawdzić czy jaki mają stosunek kobiety w rodzi do wojny i powszechnej mobilizacji. Aż tak to boli?
  • Odpowiedz
@youngpablo: I dlatego porównuję postawę kobiet z Iranu do Rosji pierwsze naturalne i piękne a drugie sztuczne i brzydkie xD Baby z tamtych stron bardzo źle mi się kojarzą - okropny a czasami śmieszny ruski akcent i mentalność cwaniaka który owija sobie słabszych wokół palca w tym przypadku facet pierdoła który tyra na cudze bachory i porzuca rodzinę.
  • Odpowiedz