Wpis z mikrobloga

Tak prawdopodobnie będzie wyglądać czołowa 26, która pojedzie na Mundial. Brałem pod uwagę formę, doświadczenie i przdkonania Michniewicza. Dlatego też umieściłem Jędrzejczyka a nie Dawidowicza czy Helika
Osobiście Grosicki i Krychowiak to pewniacy, bez względu na to co sobie o nich myślicie. Góralski nie pojedzie na Mundial. Największy dylemat miałem między Klichem a Linettym. Obaj nic nie dają kadrze i ostatnio mało co grają, ale ktoś doświadczony musi jechać.

Biorę 9 obrońców (po dwóch nominalnych lewych i prawych obrońców, 5 stoperów), do tego 10 pomocników (4 skrzydłowych i 6 środkowych) oraz 4 napastników.

#mecz #pilkanozna #katar #mundial #qualitycontent
brednyk - Tak prawdopodobnie będzie wyglądać czołowa 26, która pojedzie na Mundial. B...

źródło: comment_1666578088QNiGHR9xGZfstOGRqbxz65.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@brednyk: Linetty od początku sezonu gra w pierwszym składzie Torino. Klich jest cieniem piłkarza. Puchacz na pewno nie pojedzie to już prędzej bym Gumnego typował i Wieteske.
  • Odpowiedz
@kwmaster: W tym momencie Karbownik jest na fali, widzialem ostatni mecz to pilkarz meczu, kibice fortuny pisza ze to jeden z najlepszych pilkarzy w lidze na tej pozycji, bralbym jego zamiast Puchacza, ale zobaczymy co Czeslaw zrobi.
  • Odpowiedz
Tak prawdopodobnie będzie wyglądać czołowa 26


@brednyk: tak będzie wyglądała bo tak sobie wymyśliłeś? xD
Bramkarzy pojedzie 4, do tego na bank zabierze Gumnego, Kędziorę albo Karbownika...a może nawet 2 z nich. Poza tym pupilek Wieteska też pojedzie
  • Odpowiedz
@brednyk: góralski to jest must have w taktyce czesia polegającej na wybijaniu piłki w aut i jeżdżeniu na dupie, do tego będzie 4 bramkarzy, wieteska nie ma szans nie pojechać, bo połączenie bycia ulubieńcem grubego i regularnej gry w ligue 1 jest za mocne (chyba że złapie kontuzję). Linetty pewnie pojedzie kosztem Skórasia, bo i tak nie planujemy wychodzić za połowę więc po co skrzydłowy ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
Klich jest cieniem piłkarza.


@kwmaster: mimo wszystko jest zdrowy, w treningu i cały czas dostaje cokolwiek z ławki w Premier League, ma ogrom doświadczenia, grał u wymagającego taktycznie trenera i potrafi rzucić piłkę jak w Albanii. Prędzej do odpalenia jest tu Żurkowski, który niestety nic nie gra w Violi - w repce nawet nie było źle, ale Linetty z Bielikiem grają regularnie i chyba w podobnym systemie. Jak mamy grać
  • Odpowiedz
tak będzie wyglądała bo tak sobie wymyśliłeś? xD

Bramkarzy pojedzie 4, do tego na bank zabierze Gumnego, Kędziorę albo Karbownika...a może nawet 2 z nich. Poza tym pupilek Wieteska też pojedzie


@utede: to kogo byś odrzucił z obrońców tych, których wskazałem. Dla mnie to żelazna defensywa
  • Odpowiedz
@brednyk: Jędrzejczyk, Bochniewicz, Puchacz "żelazna"? :D Jeden emeryt, drugi gra w lidze holenderskiej więc może być fajną opcją ale w ogóle go nie testował gruby a trzecie to tylko na trybunach siedzi.
  • Odpowiedz