Wpis z mikrobloga

#anime
Update ws. kolonizacji słynnego portalu hejto - założona została społeczność #animedyskusja, nazywa się animedyskusja.

Korzyści z posiadania społeczności, a nie wyłącznie tagu, to:
- autonomiczna moderacja w naszym wykonaniu;
- możliwość grupowania wpisów również na tematy, a więc wygodniej przeglądać tagi autorskie i tematyczne.

Nie namawiam do masowego uchodźstwa, jednak furtka pozostaje otwartą. Wszyscy animedyskutanci mile widziani.
tobaccotobacco - #anime
Update ws. kolonizacji słynnego portalu hejto - założona zos...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Logytaze: nie ukrywam, że ja osobiście jestem zainteresowany posiadaniem platformy do wymiany dłuższych wpisów i przemyśleń nt. animek oglądanych przez ludzi o różnorakich gustach, miejsca do znajdowania wartościowych i mniej wartościowych bajek, czytania newsów itp. - o ile discord pozwala na znacznie szybsze przekazywanie takich treści, to właśnie szybkość wynikająca z jego ircowej natury raczej zniechęca do pisania czegokolwiek dłuższego, a już w ogóle do sięgania do starszych wpisów, czy
  • Odpowiedz
@Logytaze: Na discordzie to zaraz będzie jakieś banowanie wszystkich co nie lubą Naruto albo jeszcze gorsza drama. No i jak coś chlapniesz na ścianę na wykopie albo takim hejto to zostanie tam na dłużej.
  • Odpowiedz
@kinasato: To już zależy, że mody złapały wszystkie chromosomy. Przydałoby się jakieś sensowne miejsce do dyskusji, ale prowadzone przez kompetentne osoby. Często takie projekty kończą się grupką liżącą się po jajach, która banuje niepokornych.
  • Odpowiedz
@Logytaze: wolałbym nie robić tu za akwizytora, ale moim zdaniem właśnie portal typu wykop czy hejto jest sensowniejszym miejscem do naprawdę wartościowej dyskusji, bo wyrażone opinie pozostają na miejscu, a i nie ma parcia na wysrywanie z siebie chwytliwych one-linerów

co do głupoty moderacji - ja sam spamowałem internet jeszcze za starego internetu, stąd mam nieco staroświeckie podejście do moderowania
  • Odpowiedz
@Logytaze: był chwile aktywny po aferze z #anime ale pewnie już zarasta pajęczynami, za malo jest aktywnie dyskutujacych zeby to mialo jakis wiekszy sens, jest ich teraz troche wiecej ale wciaz to mała garstka.
  • Odpowiedz