Wpis z mikrobloga

@rmk93: mi się wydaje że większość z tego to prawda, tym bardziej że są nagrania ale to nadal nie po zawodach. Zapominasz o jednym - ruski #!$%@? i brak kompetencji jest X razy większy a problemy o jakich wspominają rozmówcy z pranka dotyczyłyby w dużej części absolutnie każdego wojska i państwa przy długotrwałym konflikcie z wyjątkiem USA oraz być może paru państw jak Francja. Dopóki ameryka nie odetnie kroplówki UA sobie
@niemampsa: Dzisiaj są takie czasy, że do wyboru do koloru. Jest moja wolność, twoja wolność i radziecka wolność. W tym rzecz. W Polsce mamy zagwarantowane prawo do swobody wypowiedzi, co więcej w całej Unii myślą nad prawami obywatelskimi. A jak wygląda radziecka wolność? Tak jak partia każe. A może karze?

Na przedstawionym obrazku nie doszukuje się ukrytej reklamy. Jest to algorytm, który przedstawia konkretną myśl autora. Na podstawie jego pracy OP
@niemampsa: Czemu insynuuje? Wolałem dopytać. Nie każdy jest w stanie wiedzieć. Dla jednych tajemnice, dla innych slogan wyborczy. Kto by się w tym połapał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wytłumaczyłem ci po przerwie odchodząc od śmieszków, że każdego dnia ktoś wrzuca na wykop zdjęcie(screen) z Twittera, w którym jest odnośnik.

W odnośniku załączam ci co powiedziałby obyczaj ludzki, gdyby widział banowanie za screen z Twittera ( ͡°
Arriva - @niemampsa: Czemu insynuuje? Wolałem dopytać. Nie każdy jest w stanie wiedzi...
@niemampsa: Wykop to nie tylko stronka z modułem komentarzy. Jest to swego rodzaju medium informacyjne, w którym każdy może wyrazić opinie. Jeżeli jednemu użytkownikowi pozwalasz, a drugiemu za to samo odbierasz wszystko. Czym to jest?
Tym bardziej, że ta stronka nie jest nawet głównym planem myśli autora, to jest screen z Twittera, od dzisiaj banujemy za Twittera?
@Arriva: No właśnie, czym to jest? Raczej nie ograniczaniem tego prawa na które się powołujesz. Przed sądem będziesz musiał taki zarzut udowodnić. Wplatasz kolejne wątki, ja nie chcę nikogo i niczego banować.
@niemampsa: Wybacz, chciałem pobiegać jeszcze, kiedy słońce świeci i starałem się pisać na szybko. Do tego to właśnie zmierza. To do tego zmierza. Przecież jeżeli ktoś będzie ciągle wstawiał jeden ten sam obrazek to zbanujesz go za spam? A właściwie co on takiego złego zrobił Sherlocku żeby mu ten post usuwać?
@Arriva: spoko, w sumie nie wiem o czym już teraz dyskutujemy. Ja ciągle trwam tylko przy jednym - że zbanowanie albo usunięcie posta za "akuku" to jeszcze nie pogwałcenie konstytucji ; ).