Wpis z mikrobloga

W której lidze gracie i jak wam idzie w Fut champions? U mnie 6 liga, bilans 1-6 i psycha siada #!$%@?, nie umiem skonstruować akcji.
#fut
  • 10
  • Odpowiedz
@marafc: 6 liga, obecnie 3-8. W tym seria 8 przegranych pod rząd. Średnio 8 wygranych mam w mistrzostwach, ale w tych to napewno nie będę miał :D tragicznie się gra, rywal się kręci z piłka, a ja nic zrobić nie mogę. Każdy gol to taka męczarnia że szkoda gadać. Zmiany taktyk, ustawień nic nie daje.
  • Odpowiedz
@marafc: 5 liga. Na razie nie mam problemu z awansami, ale nie forsuje tempa, bo zaraz się okaże, że tak jak w zeszłym roku w końcu się zatnę. W LW od wielu lat zawsze to samo 10-11 winów i nie jestem w stanie tego przeskoczyć niezależnie od ligi w DR. Plus w tym roku, że w końcu poszedł nerf w te #!$%@? spamowanie sztuczek.
  • Odpowiedz
  • 0
@marafc 6 liga, bilans 1-1, ale moje granie fut champions wygląda tak, że gdy przegrywam 2:0 to od razu robię "poddaj mecz", szkoda czasu na tryhardowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@gelo05
@78702318667314
@marafc
#!$%@? to moja pierwsza lw w tej FIFie - kwidesencja samych najgorszych rzeczy ze wszystkich Fif mam dokładnie to samo, 0 frajdy z gry przeciwnicy jak masełko wszystko siada a ja jakby pierwszy raz pada mial
  • Odpowiedz