Wpis z mikrobloga

#barylkakrwi #krwiodawstwo czy jest możliwość zebrania ponownie wpisów do książeczki krwiodawcy jeżeli przy ostatnich donacjach nie dopisywali mi oddanej krwi? (Książeczkę gdzieś zgubiłem, chciałem wyrobić nowa)

Oni mają jakąś bazę krwiodawców aby na nowo wydali mi Książeczkę i zrobili w niej wpisy?
  • 10
  • Odpowiedz
Oni mają jakąś bazę krwiodawców aby na nowo wydali mi Książeczkę i zrobili w niej wpisy?


@dizzydom: Maja. Krew zaczalem oddawac bedac w ZSW w Poznaniu. Jak juz wrocilem do siebie to bez problemu przepisali.
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: A wiesz czy muszę dzwonić do rckik i prosić o wpis/ przeniesienie ? Z reguly krew oddawałem w autobusach lub u mnie w rodzinnej miejscowości

Jakoś dużo do nacji nie mam,ale warto mieć te +4 litry oddane
  • Odpowiedz
A wiesz czy muszę dzwonić do rckik i prosić o wpis/ przeniesienie ?


@dizzydom: Kurde nie pamietam. Na 100% nigdzie nie dzwonilem. Tez zazwyczaj oddaje w autobusach. W wojsku oddawalem bo za to byly 2 dni urlopu :P nie mialem zadnej ksiazeczki. Potem mialem kilkuletnia przerwe. I jak poszedlem oddac to wyrobili mi ksiazeczke i pani po prostu dopisala dlugopisem donacje z przed kilku lat z wojska.
  • Odpowiedz
@dizzydom: BTW jak masz telefon z androidem to zainstaluj se apke "bliscy krewni" (nie wiem czy jest tez na iOS)

Zeby jej uzywac potrzebujesz nr krwiodawcy. Teoretycznie (tak jest w opisie) nie podaja go ani mailowo ani telefonicznie - musisz sie zglosi osobicie. Praktycznie dostalem go przez telefon :) A apka calkiem spoko.
  • Odpowiedz
A ta apka bliscy krewni to nie tylko dla rckik z Katowic?


@dizzydom: Szczerze to nie wiem. No ja podpadam pod rckik katowice wiec nawet sie nie zastanawialem.

Ale glupie by to bylo jakby tylko regionalnie dialalo.

Jesli jednak dziala tylko regionalnie to tutaj juz zadanie dla tych co moga wiecej @krwiodawcy-org @KrwawyBot (tak wiem ze gadam z botem :PP) rozpropagujcie ta apke na cala polske :)))
  • Odpowiedz
(tak wiem ze gadam z botem :PP)


@gorzki99: ( ͡º ͜ʖ͡º)

rozpropagujcie ta apke na cala polske :)))


@gorzki99: trwają pracę nad systemem e-krew, jego częścią będzie strona internetowa i apka mobilna gdzie można będzie sprawdzać oddaną krew wyniki badań itp,
niestety jak to z IT i budżetówką - jest ponad dwuletnia obsuwa i termin zakończenia prac to koniec 2023
  • Odpowiedz