Wpis z mikrobloga

@Gusmag: bardzo mało ma wspólnego z poprzednimi częściami i zupełnie inny klimat. Dwa razy się odbiłem i 120zl to dużo za dużo. Na promocji można
  • Odpowiedz
@Gusmag: Jestem mega fanem jedyneczki, fanem dwojeczki i DE, ale nigdy w trojeczke nie gralem, bo podobno kiszka straszna, a gameplaye na yt to potwierdzaly ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gusmag: Ja tam zakochany w tej grze jestem, jednak musiałem wrzucić patch na grafikę, bo z tym rozmyciem nie dało się grać. Muzyka super, fabuła super. Misje poboczne faktycznie powtarzalne, ale mechanika strzelania jest na tyle dobra, że fajnie się gra. Po prostu nie można grać za dużo by nie mieć przesytu. Ale dla mnie super gierka i jak nie lubię murzynów jako mafiozo tak tutaj główny bohater jets zajebisty.
  • Odpowiedz
@Gusmag: Trójka ma kilka problemów, pierwszy z nich to optymalizacja, nawet na solidnym sprzęcie potrafi mieć niski fps albo przycinać, ale na część problemów są fixy. Drugi problem to konstrukcja gry, a mianowicie, próbowali na silę zrobić gta/ubigrę pod względem mniej istotnych aktywności. W czym problem? Otóż ktoś decyzyjny uznał za wyśmienity wybór, postawienie fabuły głównej za pierdółkowatymi powtarzalnymi questami, które musimy wyfarmić (mini spoiler, odbijamy część interesów wroga) inaczej gra
  • Odpowiedz
@Grimsch: Czyli można powiedzieć, że jedynka i dwójka były bardziej oryginalne niż trzecia odsłona. Te 3 dychy to raczej uczciwa cena, zagram i się wtedy wypowiem.
  • Odpowiedz
Czemu to takie dobre? Wygląda na prostą gierkę.


@nowywinternetach: To trochę ciężko wyjaśnić. Tam jest serio mocny i ciężki klimat umierającego miasta i naszej bohaterki podróżującej z facetem uwięzionym w mieczu który się za nią poświęcił.
Poza tym niesamowita ścieżka dźwiękowa.

Dam Ci mały przykład jaki to klimat, lekki spoiler z walki z pierwszym bossem


Ogólnie masa klimatu, stary trik z Bastion - dać narratora tylko lepiej :)
(a i mała
  • Odpowiedz