Wpis z mikrobloga

@zloty_wkret: Mogę napisać bo notuje, ale problem jest taki ze jak podrozuje Sam to jest to w stylu #cebuladeals , oszczędny jestem i nie wydaje dużo. Musiałbym jechać z kimś żeby koszty były obiektywne. Np teraz mam ze sobą śpiwór i pewnie ani razu hotelu nie wezmę bo dalej jest tu po 16 C w nocy
  • Odpowiedz
@Big_Fomo: da się na nam szczyt tyle że od pewnej wysokości (coś koło 3k) jest zakaz wejścia bez przewodnika. Podobno tylko pouczenie jak Cię złapią, ale nie sprawdzałem. Byłem kilka dni temu na 2800 i tak bez szału ta Etna, może wyżej jest lepiej ;)
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Właśnie wróciłem z Sycylii po tygodniowym wypadzie. Wszystko sam organizowałem. Leciałem z różową. Całość wypadu to 7k licząc noclegi w Katanii oraz Palermo + transport publiczny. Generalnie nie oszczędzaliśmy na jedzeniu ( zazwyczaj jedzenie w top 5 z trip advisor). Do tego zwiedziłem prawie całość wyapy. Etna mega wrażenie robi. Jak masz jakieś pytania wal priv
whitemen - @zloty_wkret: Właśnie wróciłem z Sycylii po tygodniowym wypadzie. Wszystko...

źródło: comment_1666309144O4vCz6cGWoSsLIohwdXMzh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@sin89: dokładnie o 8:15 o ile się zalapie zazwyczaj jest więcej chętnych niz miejsc ale czasami załatwiają drugi autobus . Warto polecam najlepiej być o 7 na przystanku i zająć miejsce w kolejce .
  • Odpowiedz