Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi palących #iqos #heets
Przerzuciłem się kilka miesięcy temu, nie palę w ogóle zwykłych papierosów od tego czasu.
Od kilku dni mocno boli mnie gardło i mam napady bólu głowy co nigdy wcześniej mi się nie zdarzało.
Myślałem że może jestem przeziębiony, ale coś mnie ruszyło i wpisałem w neta "iqos throat pain" i znalazłem bardzo wielu ludzi którzy skarżą się na podobne symptomy, do tego ataki paniki, problemy ze snem itp.
Na przykład tutaj
Czy też macie takie problemy? Lubię iqosy, ale trochę się przestraszyłem, tym bardziej że żadnych rzetelnych badań nie ma... Chyba kupuje jutro zwykle papierosy i zobaczę czy przejdą te symptomy.
  • 5
@BladLogiczny: czyli coś w tym musi być. Z tym wysuszeniem nabłonka możesz mieć rację, do tego pewnie odwodnienie i zatrucie nikotyną bo objawy podobne. Może przyswaja się jej więcej niż z palenia... Też myślałem o e-papierosach, albo rzuceniu kompletnie. Tak czy siak do heetsow raczej nie wrócę, dzięki za odpowiedź!
@NieLubieZiemniakow: po pół roku paleniu heetsów nie byłem w stanie wypalić normalnego papierosa, nawet jak mi się skończyły i na imprezie ktoś mnie poczęstował to 1/3 i do kosza, bo śmierdziało i nie dobre. Myślę, że dobrą drogą jest do rzucenia palenia papierosy ---> heetsy ---> liquidy ---> rzucenie...