Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hej #torun
Wpadam na weekend, patrzyłem przewodniki, poradniki, cuda ale wolę zapytać miejscowych.
Interesuje mnie dobre śniadanie, dobra popołudniowa szama. Nie szukam wykwintnych restauracji.
Oczywiście gdzie można dobre piwko wypić też chętnie się dowiem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 14
@nie_swiruj: od siebie dodam, że warto spróbować pizzy w Piccolo. tanio jest, do pizzy tradycyjnie barszcz. o tyle nietypowo, że ani to włoska ani amerykańska, nazwałbym to pizzą Toruńską. wchodzisz, zamawiasz, chwilę czekasz i po 15 minutach jesteś już po jedzeniu
bardzo lubię pierogi z pieca w pierogarni na moście paulińskim (najbardziej te z wątróbką i do tego sos grzybowy), niestety dosyć drogo mają, ale wg mnie warto
Oberża to też
@nie_swiruj: z deserów to do Lenkiewicza na ulicy wielkie garbary, mniejsze kolejki i taniej niż na rynku, uwaga na porcje, są duże. Moje ulubione lody to jogurtowe, polecam, ale wszytskie mają smaczne. W lenkiewiczu na rynku mają koktail bar, świetne alkoholowe koktajle na bazie lodów. nie wiem jednak czy jest czynne, bo jak ostatnio sprawdzałem miesiąc temu mieli zamknięte
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowik1492: strasznie przereklamowany ten projekt nano ( ͡° ʖ̯ ͡°). Poszedłem z polecenia, że "najlepsza kawiarnia w Toruniu". Kawa 15zl i nie dość że mała, to i smakowo szału nie robi. Może miałem po prostu zbyt wygórowane oczekiwania i liczyłem na efekt typu "wow, najlepsza kawa jaką piłem w zyciu" xD
kawałek ciacha 14ziko, akurat miałem dobre jakieś czekoladowo malinowe, fajnie się gryzło kwaśne ze słodkim. Jeśli
@Sigfried Kazdy ma swoja opinie i mniemanie o kawusi..

Obecnie chyba kawiarnia w scislym top3 w polsce jezeli sie nie myle. Ocena na google do niedawna wynosila 5.0 przy paru setkach ocen, teraz 4.9, moze to nie wyznacznik, ale przynajmniej nie widac wiekszych bledow :). Ceny znośne jak na jakościowe ziarna speciality i to że tyra tam po 3-5 osob na zmianie za normalny kesz, notabene szeregowi pracownicy też zajmowali spoko miejsca