Wpis z mikrobloga

Gdzie mogę znaleść archiwalne modele mechanizmów spustowych i przyciskow do podtynkowej spłuczki marki koło/geberit? Potrzebuję zmienić mechanizm/uszczelkę, ale nie moge znaleść numeru modelu, a one raczej nie są uniwersalne? Generalnie stary kibel, czasem woda przecieka, po spuszczeniu (nie zawsze) i chyba winna bedzie albo uszczelka, albo mechanizm, ale raczej wolalbym odrazu cały mechanizm wymienić. #hydraulika #wc #kibel #toaleta #lazienka
  • 2
@Orinosuke: Masz na myśli, że po spuszczeniu wody cały czas powoli cieknie woda ze zbiornika do muszli? Jeśli tak to znaczy, że coś wpadło pod mechanizm spustowy - najlepiej wyjąć pokolei wszystko, poświecić telefonem i sprawdzić czy na dnie coś nie leży
@Burned: dokladnie to mam na myśli. problem w tym ze nie mam jak tam poswiecić jest strasznie malo miejsca nawet ciezko mi tam reke wlozyc, albo mam za dużą :D a może to wina kamienia? Ogolnie te kostki do spłuczki co barwią wodę to mogę do tej podtynkowej wrzucić luzem? Nie mam takiego koszyczka specjalnego na nie jak na necie pokazują