Wpis z mikrobloga

@marcinpodlas8: ma mnie zablokowanego więc odpowiem w oddzielnym wpisie dla innych zainteresowanych. Bardzo mądry komentarz ze znaleziska, którego dał link:

"Trzeba o tym głośno mówić, trzeba informować świat że był Wołyń itp. ale:
1. W tym momencie może to osłabiać poparcie dla Ukrainy
2. Osłabienie poparcia dla Ukrainy w tym momencie jest korzystne tylko dla Rosji

Dlatego takie historyczne kwestie moim zdaniem omawiajmy sobie w publicznie trakcie pokoju. Teraz możemy sobie napisać jakąś notę dyplomatyczną do władz Ukrainy z informacją, że takie sytuacje nas bolą, żeby przemyśleli komu dają tytuły i medale i tyle."

https://www.wykop.pl/link/6861551/comment/111140009/#comment-111140009

#ukraina #wojna
  • 50
  • Odpowiedz
@Aquamen: o Wołyniu należy pamiętać i nie powinismy odpuścić tematu Ukrainie, ale faktem jest że teraz najgłośniej krzyczą teraz ci którzy mieli tą zbrodnię w dupie a teraz uzywają jej tylko do bronienia ruskich i ruskiego interesu. Nawet pod znaleziskiem które wyżej zalinkował @Grooveer: znajdziesz gości których aktywność na wykopie to bronienie ruskich zbrodniarzy i powielanie ich propagandy.
  • Odpowiedz
@thewickerman88: głupota, teraz jest właśnie najlepszy czas bo mamy lewara i argumenty w ręku Ukraina wygrywa i Ukraińcy są w dużej mierze sobie winni bo co im szkodzi postawić tam pomnik? Z jednej strony śmieją się z Rosjan, że gniją jak psy w ukraińskiej ziemi a z drugiej nie dają upamiętnić Polaków którzy są pochowani tak samo
  • Odpowiedz
@Grooveer: XD Sugerujesz, że Zeleński nie wie o Wołyniu wpadłeś mocno w wibe #ratowaniewizerunkuadolfahitlera Zeleński przed wyborami mówił, że wie o tym, że część społeczeństwa jest banderowcami i dobrze mu z tym Nauczcie się myśleć trochę o własnych interesach, wszyscy zdziwieni, że Polska nic nie znaczy na arenie międzynarodowej a sami dalibyście się pokroić za czyjeś interesy Pomaganie Ukrainie i jednoczesne wywieranie na nich presji nie jest niczym złym
  • Odpowiedz
@BayzedMan: mnie dupeczka nie boli ale jesteś 100% trollem ukraińskim, też jestem za Ukrainą ale ja nie zapominam o naszym interesie ty i swój dbasz Potrafiłeś wyrzucać już z siebie takie bzdury jak braki pragmatyzmu w NATO więc xD
  • Odpowiedz
@Aquamen: O nie ukrainskie trolle, tylko ze Trolle maja w zwyczaju szerzyc fejk newsy.
Jak juz to staram sie podawac dowody na poparcie swojej tezy, jednak nie spamuje wykop ukrainskimi tresciami per se.
  • Odpowiedz