Wpis z mikrobloga

Tak sobie dziś siedziałem i piłem piwko z jointem w parku przy placu zabaw za granicą gdzie przychodziły całe rodziny z dziećmi i coś co mi się rzuciło w oczy a potem pod tym kątem patrzyłem to to że same 2 metrowe chłopy tam były w roli ojców. Ich dzieci to prawdziwe olbrzymy taka córka czy syn około 10 lat często wyższy od matki. Z jednej strony to komicznie wygląda jak laska ma 1.60 a idzie z 2 metrowym mężem ale najdziwniejsze były pary takich olbrzymów około 2 metrów ich dzieci pewnie będą większe od nich. I naszła mnie taka rozkmina że jeżeli kobiety dalej będą decydowały o wyborze partnera to za parę pokoleń będziemy mieli na ziemi samych olbrzymów a chyba kiedyś już tak było i kazali jednemu wybudować arkę i zesłali potop #przegryw #blackpill
  • 9
  • Odpowiedz
@lukasus: Nie zawsze tak jest, zdarza się, że synowie są niżsi od ojców przez geny niskich matek, czego przykładem może być syn Willa Smitha. Co więcej, niektóre niskie kobiety starają się zrekompensować swój wzrost i wybierają wzrostaków, co niekiedy wygląda co najmniej dziwnie.
  • Odpowiedz
@lukasus: dokładnie, u mnie na osiedlu są takie bliźniaczki 5 letnie. Spasione jak hipopotamy, wielkie głowy i po sklepie latają że babcia za nimi nie może nadążyć. Bo właśnie matki z nimi już od dawna nie widzę, a ojciec bambo ostatni raz ze trzy lata temu był widziany:)
  • Odpowiedz