Wpis z mikrobloga

  • 16
To #!$%@? o głosie hotelu xD podjęliście decyzję to weźcie ją na klatę, a nie zasłaniacie się głosem ludu.

Monika a gdzie "to nie jest program przyjaciele i ja"?

Decyzja mnie całkiem cieszy, ale hipokryzja motzno xD

#hotelparadise
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MoccaC: powiedziała przecież że chodziło jej o przyjaciół płci męskiej czyli dlaczego facet-kolega jest ważniejszy niż para/przyjaciółka, przecież przyjaciel i przyjaciółka mogą być w parze np. Wiktoria z Sevagiem
  • Odpowiedz
@MoccaC: Kwestia "Przyjaciele i ja" była wypowiedziana w kontekście ratowania dupy Alimenciarza przez Wentyla ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypisywanie tej wypowiedzi do różnych sytuacji z Moniką, jest typowym wyrywaniem z kontekstu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@itsagoodnick
@Karrrachan
Głównym argumentem wtedy było to, że nie powinno się ratować Alimenciarza, bo on nie zbuduje żadnej pary i to nie jest program o kolegowaniu się ze wszystkimi. Teraz wywalają dziewczynę która zbudowała parę, ale a mało się integrowala z innymi.

Serio nie widzicie analogii?
  • Odpowiedz
@MoccaC: Monia długie tygodnie wyrabiała sobie opinię rozważnej, przyjaznej koleżanki wszystkich, by we właściwym momencie wykorzystać moc i odpalić wrotki. Doceniam, choć strzeż mnie, boziu, przed taką osóbką w moim towarzystwie.
  • Odpowiedz
@MoccaC: głównym argumentem było to, żeby nie #!$%@?ć Andżeli i nie wywalić jej Dejva tylko dlatego, że chcą ratować Adama.
A te slowa padły w ogole w kontekście tego, że Grzesiek chciał się odpulić za Adama.
Więc w ogole slowa w innymi kontekście wypowiedziane niż napisałaś :)
  • Odpowiedz