Wpis z mikrobloga

@Rafa85: #!$%@? dla was naprawdę każdy Rosjanin to putin . Żalośni jesteście . Są jeszcze normalni ludzie i nie zgadzają się z tym śmieciem putinem . Napisz coś cyrilicą . Chętnie poczytam cwaniaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To musi być łysy kupujący multikonta albo ktoś z jego otoczenia.


@darth_invader: Sporą część dnia spędzają, na logowanie się na różnych Panów Staszków i nabijaniu komentarzy, może mają też chwilę dziennie na zakładanie kont na wykopie i "leżakowanie" ich aż dojrzeją i przestaną być zielone.
Przecież i tak nie mają nic do roboty ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@1KiszonyOgorek: nikt nie lubi Rosjan za to co odwalają i nie ma znaczenia czy siedzą w Rosji czy w u ciebie w knajpie. Te cymbały wyjada za granice, pochleja a później śpiewają jaka to Rosja fajna i ze są dumni ze swojej narodowości. W ogóle maja w dupie ze ich naród morduje ludzi jak oni siedzą za granica. Nagotowali bigosu to powinni wrócić i ogarnąć syf.

Trzeba być albo narodowcem
  • Odpowiedz
@RyugaHideki: ty ruga coś tam sam masz zielone konto i jesteś staszkiem. Od zawsze krytykuję machloja, ale wqrwia mnie jak wszystkich wrzucacie do jednego wora. Nie wszyscy ruscy są za tą szmatą putlerem . Nienawiść zieje z was wszystkimi otworami, nawet dupą . Chamskie #!$%@? to już przegięcie mały czlowieczku . Nie jestem łysym.
  • Odpowiedz
@yuio: dziękuję za kulturalną odpowiedź. Rugo coś tam odpowiedział w swoim chamskim stylu. Jednak są ruscy i są ruskie q..rwy i onuce , wiem co Polakom zrobili, ale nie wszyscy są szmatami . Nie bronię ich , ale nawet wśród ruskich są ludzie. Ja np. nie zapomnę pewnemu narodowi Wołynia , bo mojego dziadka zabili i więcej zamordowali Polaków niż ruscy ,ale nawet wśród tych band ..ców też są ludzie
  • Odpowiedz
Ja np. nie zapomnę pewnemu narodowi Wołynia , bo mojego dziadka zabili i więcej zamordowali Polaków niż ruscy ,ale nawet wśród tych band ..ców też są ludzie . Teraz to wasi bracia.

Poczytaj o ss galizien i Auschwitz proszę


@1KiszonyOgorek: zabili ci dziadka ukraincy i dlatego ruscy moga mordowac innych ludzi. Super logika.

A co jak mojego dziadka sprzatnal na pasach pijany gość z Piotrkowka. Facet odsiedzial kilka lat, robil na kuchni i od paru lat smiga normalnie. Ta historia jak twoja tak samo nie ma sie do
  • Odpowiedz
@yuio: Przykro mi z powodu śmierci Twojego Dziadka. Wspólczuję i wiem, że nasze sądy chronią sprawców, nie ofiary. Muszę coś jednak napisać. Dlaczego ten przeciętny 40 letni Ukrainiec sprząta u Ciebie, a nie sprząta ruskich. Boi się i dlatego zwiał do Polski zamiast bronić ojczyzny. Szoferem i sprzątaczką jest zamiast żołnierzem . Uwłaczające dla faceta. Jestem Polakiem i nie spieprzylbym na zanzibar do wojtka byle się tylko od obrony Ojczyzny
  • Odpowiedz
@1KiszonyOgorek: Ja bym nikogo nie oceniał ze uciekł czy nie. Nie każdy musi zabijać w imię ojczyzny, nie ważne czy to facet czy kobieta ma prawo uciec i żyć. To interesy i tyle. Jak nie ma interesu bronić ojczyzny to jego sprawa.
  • Odpowiedz
@yuio: albo jest się obrońcą Ojczyzny albo szoferem na zanzibarze . Trzeba być tchórzem w wieku poborowym i uciekać przed ruskimi na zły zachód ,np do Polski . Gardzę takimi tchórzami z bratniego państwa , którzy #!$%@?ą byle tylko swojego kraju przed ruskimi nie bronić. Zostawiają matki , żony i dzieci i spier...%ją do Polski byle dalej od wojny
  • Odpowiedz
@Justyna16: Justynko nigdy nie napisałem "kiedyś to było " sama jesteś śmieśna obronczynio uciśnionych byków po 40-ce , którzy #!$%@?ą z ojczyzny do tego złego zachodu i zostawiaja bliskich , byle tylko swego kraju nie bronić. To zwykłe szmaty i tchórze. My Polacy im jeszcze ze swoich pieniędzy zasiłki płacimy, a Polacy miskę ryżu żrą byle żołądki zapchać
  • Odpowiedz