Wpis z mikrobloga

@masonios72: przecież to jest taki absurd, że mam problem żeby to jakoś skomentować xD może dlatego Ator już nie chodzi na żadne protesty, bo się boi o mieszkanie i że mu dokwateruja 10 rodzin, a tak naprawdę to ma na to #!$%@? i jest zwykłym wydygańcem. Jemu nie trzeba nikogo dokwaterowywac, on już teraz grzecznie siedzi w domu i pierdzi w nowy biały fotel #!$%@? glupoty i zastraszając ludzi na
  • Odpowiedz
@masonios72: ciekawe dlaczego jeszcze nie nagrał filmu o zamordyzmie, że zwinęli tego całego prepersa od którego dostał te zapasy. Gość został oskarżony o jakieś grube rzeczy z tego co mi mignelo gdzieś.
Ator już jest w takim momencie, że większości swojej widowni może wcisnąć największą bzdurę, w sumie mu na rękę, może gadać zupełne głupoty bez przygotowania, a widzowie cieszą michy, że ich guru, bezobjawowy prawnik, ostrzega przed złem tego
  • Odpowiedz
@masonios72: Mam wrażenie jakby zaraz miał pójść spać bo mówi tak wolno i ospale z kamienną twarzą.
To brzmi tak jakby Ator pisior straszył zniechęcał do protestów bo:
a) jak sprzeciwisz się rządowi to stracisz wszystko
b) i tak stracisz wszystko a ja wam to mówię za co należy mi się poklask i hajs.
Bądź uległy, sraj ze strachu w piwnicy, nabijaj wyświetlenia.
Kolejny dowód na celowe sianie paniki przy
  • Odpowiedz