Wpis z mikrobloga

Chiny i reszta teoretycznych sojuszników Putina musi se myśleć: "Ale ta Rosja jest #!$%@?". Puszczają jakieś bzdury w TV, nieudolnie gaszą pożary w społeczeństwie, daremna mobilizacja, niszczone strategiczne punkty okupanta... dodatkowo słaby sprzęt na tle zachodniego. Oni dopiero co dostali te maszyny i uczą się ich w trakcie, pomijam te szkolenia, bo co nauczysz sie w kilka tygodni/miesięcy? Gdyby nato miało walczyć, to jakość byłaby dużo lepsza. Jaka ta Rosja jest syfem, matko kochana, tyle lat żyłem z myślą, że Oni serio są potężni.
Na tym Kremlu muszą być srogo obsrani, wojsko myślę, ze już ma #!$%@? w to, co za różnica czy umrą tam czy wypadając z okna. Im dalej w las tym gorzej.
Pomyślcie co będzie jak Oni wrócą do Rosji, jak opowiedzą rodzinom, jak to wszystko się rozniesie po kraju.
#wojna #ukraina #rosja
Pobierz zpord - Chiny i reszta teoretycznych sojuszników Putina musi se myśleć: "Ale ta Rosja...
źródło: comment_1665222053G7dWPU0LYBisNQeL7UGeKs.jpg
  • 3
obserwuj2k

#wojna :najlepszewszystkiewszystkoznaleziskawpisy




zpord 52 sek. temu+1

Chiny i reszta teoretycznych sojuszników Putina musi se myśleć: "Ale ta Rosja jest #!$%@?". Puszczają jakieś bzdury w TV, nieudolnie gaszą pożary w społeczeństwie, daremna mobilizacja, niszczone strategiczne punkty okupanta... dodatkowo słaby sprzęt na tle zachodniego. Oni dopiero co dostali te maszyny i uczą się ich w trakcie, pomijam te szkolenia, bo co nauczysz sie w kilka tygodni/miesięcy? Gdyby nato miało walczyć, to jakość byłaby
@Rybak28: No i co z tego, że ma broń jądrową jak jest totalnym syfem? Nikt tego państwa pod kątem umów nie będzie poważnie traktować. Jeśli będą chcieli sprzedawać gaz i rope, to będą zmuszeni podpisywać je za jakieś śmieszne stawki. Niezadowolenie społeczeństwa, utrata psychicznego bezpieczeństwa, utrata zaufania do władz. Durna wojna zapoczątkowała domino w samej Rosji, pokazała dziadostwo jakie tam panuje, a było tak dobrze. Ciekaw jestem już nie samej Ukrainy