Wpis z mikrobloga

@michal-skrzypik: robotę robię dobrą, ale po co im te przebrania? ja rozumiem jakieś kurtki jednolite by sobie zrobili a na lato koszulki, bo według mnie jakby podeszło do mnie kilku takich ludzi to padłbym ze śmiechu.
  • Odpowiedz
  • 6
@allX przykra sprawa mężczyzna po ich interwencji rzucił się pod pociąg. Patrząc na algorytm ich działania atakują tylko jednostki słabe, często niepełnosprawne bo łatwiej ich zmanipulować do tych "livów".
  • Odpowiedz
@Przeemek06: To wiec tak. 1. Dzialanie nie na granicy prawa, lecz na perfidnym lamaniu go.
2. Czaty nie maja wartosci dowodowej, sa pociete, brakuje calosci.
3. Publikowanie wizerunku, miejsca zamieszkania, nagrywanie bez zgody nagrywanego. (Te cale bandy twierdzą, ze maja zgode na nagranie, ale tej zgody nikt nie widzial)
4. Organizowanie prowokacji, jest mozliwe tylko za zgodą prokuratury. I prowadzic je moga tylko sluzby, a nie bandy kiboli udajacych policjantow.
5.
  • Odpowiedz
@michal-skrzypik: dokładnie tak, ci ludzie sa tak zastraszeni, ze mogliby im wmowic odpowiedzialność za 2 wojne swiatowa i by w to uwierzyli. Ponadto atakuja jednostki slabe, bo ci maja znikoma swiadomosc prawna, wiec ich nie pozwa.
  • Odpowiedz
@Przeemek06 @Mack1987

Jeszcze chciałbym wspomnieć o tej ich metodzie zmiany wieku w gg na bieżąco. Stąd tak wiele sytuacji w której pytają:
"-Wiesz ile ta osoba miała lat?
- Szesnaście.
- Na pewno? Posłuchaj przeczytam: 'ale ja mam 13 lat'"

W wielu materiałach się taki wątek przewija i było na forach poruszane.
  • Odpowiedz
@ocalanyalvac Jeżeli chodzi o gg to może się to brać stąd, że tam minimalny wiek to 16 lat. Mimo wszystko normalny człowiek jak widzi "mam 13 lat" to robi ewakuację.

Nie bronię nikogo, ale obiektywnie co do gg sporo tam kont z fejkowym wiekiem.
  • Odpowiedz