Wpis z mikrobloga

Tańcula powiedział, że Tromba ma podpisane trzy walki na #famemma z których zarobi 1,8 mln zł i musi z tego oddać 70% dla Ekipa Holding. Nieźle ich Karolek z Łukim załatwili xDD Wypromuj kogoś, udawaj jego przyjaciela a gdy ten stanie się znany i się rozstaniecie wyciskaj z niego jak cytrynkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale bym miał bekę gdyby ludzie z Genzie mieli podobne umowy tylko to są ludzie z ulicy z castingu a nie żadni przyjaciele ( ͡º ͜ʖ͡º)
#friz #ekipa
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyberchosnek: to nie jest info raczej jakim się chwali, ale jego stary to diler samochodowy z Krakowa i dość wielki cwaniaczek, który ma na sumieniu dużo akcji gdzie wyruchal ludzi
  • Odpowiedz
@Grooveer: widocznie, skoro dorośli ludzie, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem tego co podpisali są dla ciebie ofiarami, które trzeba bronić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@DonCNC według mnie poszło o coś co nie było w umowie na papierze a było tylko dogadane ustnie np. "Ekipa Holding to nasza wspólna skarbonka z której zrealizujemy wielkie projekty np. Osiedle Ekipy" albo coś w tym stylu.
  • Odpowiedz
@Grooveer: nie mierz mnie swoją miarą. To, ze ty jesteś na tyle ograniczony to twoja sprawa i twojej rodziny, ale jak już wspomniałem nie oceniaj mnie przez pryzmat siebie i tamtych nieudaczników. (Kimkolwiek z nich jesteś)
  • Odpowiedz
@Grooveer: przyjaźń to nie naiwność i głupota. Co ty i oni prezentują od samego początku.
I kolejny raz gamoniu ci pisze, abyś mnie nie oceniał przez pryzmat swojej marnej istoty.
  • Odpowiedz