Wpis z mikrobloga

  • 1
@wrzesnioweWykopy no okej, zostaje też kwestia gustu, ale wydaje mi się, że ogarniętego domain admina Windowsa jest łatwiej znaleźć / wyszkolić, niż ogarniętego admina który to samo zorganizuje na linuksach. ja ogólnie jestem za linuchami, ale nie mam pomysłu (w sumie może przez ograniczoną wiedzę) jak by takie przedsięwzięcie na nich postawić i tym fajnie centralnie rządzić, pomijając samodzielne pisanie czegoś itd. z Windowsem dostaje się system, który działa z pudełka i
  • Odpowiedz
  • 2
@Dangarus o to to ( )
tu akurat raczej wszystko (po stronie zarządzania) na Windowsach stoi, ale owszem, wszystko ma swoje zastosowanie tam gdzie najlepiej pasuje. serwerownia pewnie pełna pingwinów do tej najczarniejszej roboty z samymi danymi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Just_Piotrek: To wszystko zależy, najcenniejszą umiejętnością w IT jest odpowiednie dobranie rozwiązania a najgorsze jest usilne robienie wszystkiego na tym jednym które "ja" znam i choćby jak koń pod górę to będę rzeźbił w tym i nie poświecę choćby 5 minut żeby czegoś nowego się nauczyć bo to gówno :D
  • Odpowiedz