Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu został usunięty mój post, co to za obrzydliwa cenzura...

Panowie coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Mistrzostwa świata w Katarze, to jest jakaś porażka, ja myślę, że te FIFY, UEFY, te skorumpowane #!$%@?, ta banda imbecyli, która głosowała na tych arabów, to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy ludzkie życie, które zostało tysiącami pogrzebane w Katarze dla waszej rozrywki, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak was powinno się #!$%@?ć, jak tylko Theodore McCarrick was może #!$%@?ć. To jest dramat, że w tym antyludzkim społeczeństwie, społeczeństwie w którym #!$%@? media nie były wstanie powiedzieć, że pamięć ponad 6 tysięcy albo i więcej Azjatów zbezczeszczono zwykła rozrywką dla małp. To jest właśnie ten #!$%@? świat, przez taki #!$%@? świat nic się #!$%@? na ziemi nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście cywilizacją #!$%@? zakompleksionych hipokrytów. Rozumiecie to? A Wam kochani, którzy nie głosowaliście na katar i nie będziecie oglądać rozrywki budowanej na tragedii i dramacie tych ludzi, rodzin, serdecznie dziękuje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie #!$%@?, że jesteście prymitywami, że #!$%@? wasza #!$%@? piłka nożna, to jest wasz majestat, wasze święto...
Aa szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie Ci, którzyście głupie #!$%@? głosowały na arabów, niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-ludźmi jesteście...

#mecz #katar2022 #reprezentacja #stonoga #kanalsportowy
  • 5