Wpis z mikrobloga

@mimiron: Zacząłem oglądać to i niestety w połowie trzeciego odcinka wyłączyłem ponieważ akcja jest tak wartka jak woda w kałuży i niestety nie zapowiada się żeby coś się miało poprawić. A niestety sposób opowiadania historii i spłycenie tego do „wyjmował w dzieciństwie flaki oposów, patrzył jak rodzice się kłócą” może napawać przerażeniem że mnóstwo ludzi powinno stać się w dorosłym życiu psycholami, bo mieli dziwne hobby i ciężko w domu. Nie
  • 0
@barteqckz: obejrzałem cały i niestety strasznie się zawiodłem. Fabuła kręci się dookoła wyrzutów sumienia ojca, który obarcza się za to, co stało się z JD oraz na tym, że policja nie słuchała skarg składanych przez czarna sąsiadkę. Serial kiepski. Jedynie klimat i gra aktorska tego głównego aktora na ogromny plus.
@barteqckz: spłycenie? Cały serial skupia się głównie na portrecie psychologicznym dahmera z różnych perspektyw i czynnikach środowiskowych wokół niego. Rzecz w tym, że nie ma w jego historii niczego wyjątkowego co miałoby być bezpośrednią przyczyną jego #!$%@?. To też jest podkreślene w serialu, że takim psycholem może być każdy, bo potrafią sprawiać wrażenie normalnych ludzi