Wpis z mikrobloga

A ja sobie pomyślałam, że skoro Grzesiek zrezygnował ostatecznie z Moniki, to ona zaryzykuje i stanie z nową przy Mikołaju na rajskim. I Mikolaj - lekko znudzony nową parą - nie odrzuci Moniki. W imię starych dobrych czasów i jakiegoś sentymentu, i tego, że Monika jest nim zainteresowana, i on to wie, i jest inteligentna, i on to wie, i dobra w rozgrywkach. A potem się okaże, że to całkiem ciekawa para.
#hotelparadise
  • 20
  • Odpowiedz
@MajaF1: całkiem możliwy scenariusz, ale nie sądzę , że Mikołaj tak szybko by sie znudzil nowa ..ona wprowadziła trochę "świeżości" do tej relacji i pewnie bedzie chciał ją poznawac. może być też tak , że w następnym rajskim ja odpuli, , bo stwierdzi ,że nie pasuje mu ona i nie ma z nią tematów i wtedy moze wybrać Monike.
  • Odpowiedz
@Nutella85: Wątpię. On traktuje ludzi przedmiotowo, więc jak już wykorzysta nową by #!$%@?ć Hance to wtedy ją odpali bez chwili zastanowienia i weźmie się za Monikę bo wie, że Hanka jej nie lubi. Czy wy serio tego nie widzicie co ten typ odwala, gość nie ma w ogóle honoru to jak ściągnął koszulkę i podawał nowym wodę było tak żenujące, że ja do tej pory nie mogę tej żenady rozchodzić
  • Odpowiedz
@Nutella85: Laska, jakbyś się czuła jakby twój facet tak pajacował ściągając koszulkę na imprezie przy nowych laskach i napinając mięśnie, bo ja bym się albo z żenady przekręciła albo bym posikała ze śmiechu, rozumiesz o co mi chodzi?
  • Odpowiedz
@Opportunist: przecież oni sami doszli do wniosku , że z tej relacji już nic nie będzie ...wiec nie wiem dlaczego Hanka ma pretensje ??, sama zakończyła tą relacje jako pierwsza, a teraz coś jej nie pasuje, Ona sama nie wie czego chce ..

Szczerze jeśli mój facet by coś takiego zrobił to "zwisa mi to i powiewa" niech się bawi chłopak, póki młody.
Sama wiem jaką mamy relacje i jak wylada
  • Odpowiedz
@Nutella85: Ale gdzie ona ma jakieś pretensje? Ona komentuje tylko zachowanie Mikołaja bo myślała, że będzie miał więcej klasy a koleś pajacuje jak jakiś spermiarz i wstyd, że teraz wyszło, że on jednak nie jest tak stabilny jak deklarował i gotowy na związek tylko to zwykły pajac spod dyskoteki, któremu ego rośnie równomiernie z penisem.

Aha. Teraz to mi ciebie żal. Może troszkę więcej szacunku do siebie?

Ale to nie jest
  • Odpowiedz
@Opportunist: jej ciągle coś nie pasuje, sama nie widzisz, że tej lasce się nie da dogodzić? Przez chwilę jest super, a jak jedna rzecz ja zirytuje to od razu wszystko załatwia krzykiem i nic nie dociera.

Słuchaj, szacunek mam do siebie , wiem jaki jest mój partner i jak wygląda moja relacja z nim.

Nie Tobie to oceniać , zapytaj mnie co mnie to obchodzi ..
  • Odpowiedz
@Nutella85: Ani ty ani ja ani Hanka nie ma takich zaburzeń. Jak ci na kimś zależy to okazujesz emocje, proste, ale trzeba wiedzieć też kiedy odpuścić by zachować szacunek do siebie i Hanka odpuściła to i ja odpuszczam bo szkoda mi już czasu na omawianie tematu Hanki, już wszystko napisałam co myślę na ten temat bardzo wyczerpująco.
  • Odpowiedz
Wiadomo ,emocje są ważna rzeczą w życiu i w zwiazku , jak już wcześniej pisałam wolę osoby ,które pokazują emocje ,niz je chowają ,bo są bardziej wiarygodni ..
Ale Hanka pokazała zdecydowanie za dużo tego, nikt nie kazał jej trzymać tego w sobie , chodzii o ton wypowiedzi , gestykulację i jej mimikę i to daje dużo do myślenia .Tak naprawdę gdyby każdy z nas tutaj się przebadał to niektórym wyszlo by
  • Odpowiedz
@Opportunist: w punkt, Mikołaj jak weszły nowe laski zachował się jak 15 letni chłopiec który zerwał na przerwie od przyrki ze swoją dziewczyną i musi już zaspokoić się kolejną wygłupiając się i prężac mięśnie na wfie -.- zero autorefleksji i jakiejkolwiek godności po zakończeniu całkiem długiej (jak na program) relacji, to jakie ciary żenady miałam oglądając jego rozbieranie się i kokietowanie bez skrupułów to nie do opisania
  • Odpowiedz
@sesame0il: Myślę, że Olka z Klaudią też miały te ciary i możliwe, że go oleją byleby przetrwać w programie (Klaudia) tak samo po zapowiedzi Ola raczej odpuści Marka XD nie wydają się głupie, widzę w nich potencjał, że to one i jeszcze parę nowych uczestniczek dokopie facetom, coś czuję, że dopiero się sezon rozkręca :D
  • Odpowiedz
@Nutella85: Jest niedojrzała, ma 23 lata, ma nieprzepracowany problem z poprzednim eks i trafiła na podobnego faceta (sama o tym mówiła, że ma wrażenie aby znów była w swoim dawnym związku w relacji z Mikołajem, jakby znów to samo) może Mikołaj to była taka lekcja właśnie dla niej, bo w życiu często spotyka nas to samo abyśmy w końcu mogli się temu postawić, zachować inaczej, coś zmienić, jak ona to zrozumie
  • Odpowiedz
Już wiem czemu nie mogę się z niektórymi tu tez dogadać bo piszę z ludźmi zaburzonymi narcystycznie xD


@Opportunist: Po prostu jesteś zdrowo #!$%@? :)

Co trzeba mieć na bani, żeby od kilku dni takie wysrywy produkować to pojęcia nie mam..

Napisz do Twojej idolki Hani, na pewno się dogadacie!
  • Odpowiedz
@Opportunist: Gdybyś nie zaśmiecała Twoimi głupim, jednostronnym i nieobiektywnym #!$%@? tagu, w ogóle nie chciałbym nic do Ciebie pisać, ani Ci ubliżać.. Ale #!$%@?, ile razy można czytać czysty debilizm wylewający się z potoku Twoich dennych komentarzy..

Ahh gdybym miał tyle cierpliwości co Miki, życie byłoby piękniejsze.

Dostęp do Internetu powinien być dla niektórych ograniczony do minimum, również Haniu zastanów się nad tym :)
  • Odpowiedz