Wpis z mikrobloga

@franklab: wiem wiem widziałem to w przypadku doge i lotto :) tylko z tymi walutami wydawało mi się, że był na nie większy hype i ogólnie byłem jak by to powiedzieć bardziej przekonany co do słuszności mojej inwestycji w te waluty :)
  • Odpowiedz
@DADIKUL: mało może nie, ale nie ma takiej pompy jak doge miał, natomiast #lottocoin ma nadal świetną społeczność, mimo że cena poleciałą, to może niebawem wystrzelić jak wejdzie na chińskie rynki, po za tym nie widze jakoś walut opartych o czyjeś nazwiska itd. takiego lot można już w wielu miejsach używać, ma szansę być walutą dla kasyn itd. a rcp?
  • Odpowiedz
@franklab hmm ciekawe,z zawsze myślałem że mtgox jest największym kantorem btc :)

a co do rpc to po wejściu na cryptsy liczę na szybki zarobek - nie interesują mnie lokaty długoterminowe w altcoiny :D

zastanawiam się tylko czy kupić teraz hmm (mogłem to zrobić kilka dni temu :( )
  • Odpowiedz
@DADIKUL: nigdy nie mozna myśleć mogłe to zrobić wcześniej, bo jak byś wiedział że co na bank pójdzie w górę to dawno bylbyś milionerem. można przewidywać, ale nigdy nie ma sensu mowić, jak bym kupił wtedy to bym zarobił...
  • Odpowiedz