Wpis z mikrobloga

Sprawdziłem wczoraj z ciekawości jak wyglądała sytuacja tego galaktycznego rekordu Messiego, kiedy strzelił 50 bramek w jednym sezonie La Liga. Postanowiłem przy okazji wznowić tag #lewywpogoni ponieważ wygląda na to, że przynajmniej po 7 kolejkach Robert utrzymuje tamto tempo.

Zrobię też przy tej okazji #mirkoreklama swojego kanału na youtube, gdzie w wolnych chwilach staram się analizować i tłumaczyć zagadnienia ekonomiczne. Link do najnowszego filmu o inflacji Nikomu nie zależy, abyś to zrozumiał - ilościowa teoria pieniądza #pracaupodstaw
#barcelona #lewandowski #mecz #pilkanozna
rysiul86 - Sprawdziłem wczoraj z ciekawości jak wyglądała sytuacja tego galaktycznego...

źródło: comment_1664699701gfofx6IDjvoV9bKuTwuXrL.jpg

Pobierz
  • 10
@fjord: Miesiąc temu było zapytanie na tagu, odpisałeś lakonicznie i od tego czasu cisza, nie wiem czego więcej oczekiwałeś? Nie mam w ogóle parcia na kontynuowanie tego i oczywiście jeżeli masz ochotę, a jedynie brakło czasu ostatnio to jak najbardziej działaj, mogę skasować posta. Uważam, że jest to bardzo fajna ciekawostka, którą Ty również przejąłeś po kimś innym :)

A co do reklamy kanału to akurat głównie "wykop" go śledzi, więc
@Pawu1on: Chodzi Ci o linię trendu? Ona faktycznie jest nad jednak myślę, że bardziej miarodajna jest aktualna statystyka gol na mecz. Lewy teraz po 7 meczach strzelił 9 goli co daje mu 1,29 gola na mecz, utrzymując taką skuteczność nie pobije rekordu. Dla rekordu Messiego jest to po 38 meczach i 50 bramkach średnio 1,32 gola na mecz. Dodatkowo Messi w 25 kolejce tamtego sezonu pauzował za kartki ;P Aktualna skuteczność