Wpis z mikrobloga

Jako były sympatyk Korwina, od dawna miałem przeczucie że coś jest nie tak z jego nagłą zmianą stosunku do USA. Utkwił mi w pamięci jego cytat:

"Wypowiedzmy wojnę Stanom Zjednoczonym i poddajmy się. Tym sposobem będziemy jednym ze stanów"

Kiedyś nawet na swojej stronie korwin-mikke.pl (której już nie ma) umieścił go jako jeden z losowych cytatów generowanych w nagłówku strony. Dlaczego nikt nie domaga się od tego typa wyjaśnień skąd ta nagła zmiana frontu?

#konfederacja #bekazprawakow #4konserwy #bekazkonfederacji #korwin #polityka
Pobierz Arboree - Jako były sympatyk Korwina, od dawna miałem przeczucie że coś jest nie tak ...
źródło: comment_1664619829IPLeIvSTFakplygqdbbHps.jpg
  • 9
jako sympatyk w stanie zawieszenia powiem, że to nie jest wcale tak bardzo dziwne jak może się zdawać. Ameryka jednak bardzo się zmieniła na przestrzeni ostatnich 50 lat. Wartości w które wierzy JKM nie są tam już wyznawane i promowane albo nie w takim stopniu jak kiedyś.

Mnie osobiście bardziej dziwi jego poparcie dla putina i rosji. Przecież ich komusza i nieludzka natura to coś potwornego. To ma być lekarstwo na zachodnie
@Andreth: przez ile czasu byłeś jego sympatykiem? 2 minuty? Amerykańskie wartości USA z którymi on się utożsamiał to szanowanie instytucji rodziny, małżeństwa, rozwoju osobistego, oraz, najważniejsze, wolności gospodarczej. I właśnie od tego Ameryka w jakiejś mierze odeszła.
@Arboree: Jak mniemam JKM powinien napisac 'murem za Bidenem, Kamalą Harris, Nancy Pelosi i Lynn Forester de Rotschild'.

JKM pisal ze jak wygra Clintonowa to bedzie wojna z Rosja - to co obserwujemy to jedynie opoznienie paroletnie i tyle - jak ktos nie rozumie co sie dzieje na swiecie i patrzy na polityke jak na kibicowanie pilce noznej to nie da sie przetlumaczyc nic. Chociaz nie ma w tym nic zlego
@Andreth: nie pamiętam, aby cos takiego pochwalał. On jedynie twierdzil, że związek 16 letniej dziewczyny z np. 24 latkiem nie jest niczym nie normalnym i jeszcze wiek temu kiedy świat był bardziej konserwatywny takie związki były uważane za normalne i nikt takich związkow nie krytykował. . No chyba 16 latka to nie jest mała dziewczynka już. Nie wiem też o jakiej przemocy wobec kobiet mówisz bo nigdy też tego nie pochwalał.