Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie filmik o sytuacji gazowej w Niemczech, a tu taka perełka:

"That didn't stop notable criticism of Nord Stream 2 from within European Union outside of Germany. Especially from the Baltic states and Poland who felt the most vulnerable from Russia, alongside individual critics like Donald Tusk"

youtu be/Xi74gPrn24Y?t=1396 (wstawcie sobie kropkę w link, nie mogę linkować jako nowy uzytkownik, kek)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyszczególniony "prorosyjski" polityk, agent Kramla, "strażnik interesów Berlina". I jednocześnie ani słowem o największym polaku Lechu Kaczyńskim i jego staraniach.

#bekazpisu #bekazprawakow #bojowkadonaldatuska #neuropa
  • 18
  • Odpowiedz
@colliee: Oho. "Nowa" zielonka, która jest aktywna na tagach #bekazprawakow plusująca wpisy neuropków. Znowu robicie jakąś rotacje? Ciekawe, ża ile bedziesz miał bordowy kolor ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mr_3nKi_: tez mnie to ciekawi, czy pierwszy narobisz w porty czy OP zdobędzie bordo. W sumie kolejny przykład jak to prawak próbuje ustawić komus zżycie xD
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Cholera, jaki ty dzisiaj aktywny xD

Ty chyba napi##dalasz na kilku monitorach na raz xD. I nie, nikomu nie układam życie, ale znam wasz scenariusz na pamięć xD
- Przychodzi zielonka.
- Plusuje/ jest aktywna na neuropejskich tagach
- Mija nie cały miesiąc, a ta "zielonka" ma już bordo i kilka tysięcy nabitych aktywności + jest już w szeregach
  • Odpowiedz
Byłem tu ostatnio lata temu, jeszcze jako korwinowiec xd Możesz mnie śmiało zgłaszać, foliarzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@colliee: Uuuu K0nfiarz wśród neur0pków? Tego jeszcze nie widziałem :D
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Cholera, jaki ty dzisiaj aktywny xD


Ty chyba napi##dalasz na kilku monitorach na raz xD. I nie, nikomu nie układam życie, ale znam wasz scenariusz na pamięć xD

- Przychodzi zielonka.

- Plusuje/ jest aktywna na neuropejskich tagach

- Mija nie cały miesiąc, a ta "zielonka" ma już bordo i kilka tysięcy nabitych aktywności + jest już w szeregach
  • Odpowiedz
nadal nie rozumiem co cię interesuje, co ktoś robi ze swoim zyciem. Jak typek chce zrobić sprint bo bordo to niech sobie robi. Chce isc do kościoła niech se idzie. A jak najdzie go ochota na ubranie kiecki niech se ją ubierze. Nawet do kościoła :)


@PrzeKomentator: Cholera, przekomentator, nie poznaje cie ( _)

Zapisze sobie twój komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Myślałem, że wy kumple czy coś ( _)


@Mr_3nKi_: a widzisz, bo ja naprawdę uważam Niemcy za najlepszy kraj na świecie, a Kryspinek to chyba używał tematu Niemiec, tylko po to, by cisnąć po was konserwach. I mój zachwyt Niemcami nazwał trollingiem xD
To już wolę jak wy prawaki mnie nazywacie owczarkiem niemieckim, czy tam innym wurstem :) bo przynajmniej zakładacie, że ja nie
  • Odpowiedz
a widzisz, bo ja naprawdę uważam Niemcy za najlepszy kraj na świecie


@PrzeKomentator: Nic do tego nie mam. To twoje zdania. Osobiście nie mam nic do Niemców ¯\_(ツ)_/¯

Wróg mojego wroga .. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz