Wpis z mikrobloga

mimo że to unia blokuje nasze pieniądze, które sami wpłaciliśmy i nam się teraz należą


@filip_fajnowski: Unia "blokuje" nasze pieniądze bo czeka aż spełnimy warunki, które SAMI wynegocjowaliśmy. A to, że panu Z się one nie podobają, bo chce mieć sądownictwo tylko dla siebie to już nie wina UE.
  • Odpowiedz
@Starr: od zawsze był kawałem chama i prostaka. Nie wiem skąd jego kult na wykopie. Szczególnie, że ostatnimi czasy poziomem dorównywał Jędruli. Czasami zabawnie, ale jak na twitterowego komentatora, a nie polityka.
  • Odpowiedz
  • 1
@Michal0173 Co Ty teraz farmazonisz człowieku?! Skończ się błaźnić, bo pyszałek Radek dał popis swoich umiejętności, że aż miło. Wykopowy idol okazał się być matołem, nowe nie znałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tentakijeden: tak samo jak maska Zbigniewa Zero, który stosuje zamordystyczne, sowiecki, totalitarne praktyki kiedy gnębi lekarza, któremu na stole operacyjnym lub krorko po operacji zmarł człowiek, który stworzył nic i brata niczego - ojciec obecnego min. sprawiedliwości.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@filip_fajnowski:

#!$%@?ł szanse, mimo że to unia blokuje nasze pieniądze, które sami wpłaciliśmy i nam się teraz należą? Walnij się w łeb.

@filip_fajnowski: Odstaw tvpis, bo takich głupot to nawet od pisowskich trolli nie widziałem. Dla jasności "w latach 2004-2021 Polska zyskała z budżetu UE ponad 210 mld euro. Nasza składka członkowska wyniosła w tym samym okresie niecałe 69 mld euro."
  • Odpowiedz