Wpis z mikrobloga

Mam takie głupie pytanie. Jak wypłacić pieniądze z ppk? Byłem już na 10 stronach z zadanym pytaniem i oczywiście żadnej odpowiedzi. Z tego co ustaliłem, to pracodawca pzu, a ja mam konto w banku millennium. Da się to zrobić online?
#ppk
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shocore: wiekszosc firm daje mozliwosc wyplaty online. Najlepiej zapytac pracodawcy kto prowadzi ppk w firmie i bezposrednio na ich infolinie dzwonic
  • Odpowiedz
@Zorak: to po co jest ta cała strona mojeppk. Niby można wypłacić, a widzę, że cyrku co niemiara. Że nie wspomne, że podpisywałem papier, że nie chce wstępować do ppk, po czym po pół roku zaczęło i tak mi pobierać kasę.
Dzięki i tak.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Shocore: jak masz podpisany dok o odstapieniu i ciebie dopisano to krec dym. Autozapis jest co 4 lata.

Strona o ktorej piszesz to ogolna strona informacyjna. Natomiast konta ppk prowadzi w twoim imieniu najczesciej TFI i to oni daja podglad itp cos jak w koncie bankowym.

To jakbys mial pretensje ze na stronie knf nie mozesz sprawdzic stanu rachunku xD
  • Odpowiedz
Byłem już na 10 stronach z zadanym pytaniem i oczywiście żadnej odpowiedzi


@Shocore: a tag przejrzałeś zanim zadałeś pytanie?

Moje PPK jest po nic tak naprawdę, to tylko informacyjna strona, jak już mirek ci odpisał. Jak masz PPK w PZU to logujesz się na stronę TFI PZU (albo inpzu.pl albo ppk.pzu.pl - nie wiem, bo nie mam akurat w PZU) na login który powinieneś dostać w korespondencji - albo mailowo na
  • Odpowiedz