Wpis z mikrobloga

Pytanie do graczy pc, grając offline wszystko jest w porządku ale w fut mam momentami spore lagi i nie jest to płynna gra, z fps jest raczej w porzadku bo laptop kupiony rok temu za 5k wiec powinien dawac rade, internet tez do najwolniejszych nie nalezy bo to swiatłowód, tez macie podobne problemy? no i druga sprawa nie mam komentatorów, w ustawieniach jest tylko angielski komentarz ale nawet jego nie ma w grze
#fut
  • 5
  • Odpowiedz
@carlito96: miałem podobne problemy, cały dzień się męczyłem aż w końcu ustawiłem to jakos w panelu sterowania nvidia. Głównie chodziło tam o vsync - na trybie "szybki", natywnej rozdzielczości monitora w trybie fullscreen, limit fps 60, lody na medium zaczęło działać płynnie w każdym trybie nie tylko na singlu
  • Odpowiedz
Ja mam dosłownie tak samo, co chwile gra ma ścinki, a komputer powinnien na spokojnie ta gre ciagnąc, próbowałem na najniższych ustawieniach i innych rodzielczosciach i to samo, co do komentarza tez go nie mam, patrzylem jest wlaczony tak, ze #!$%@? wie o co z ta #!$%@? gra chodzi
  • Odpowiedz