Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #komputery #aliexpress #programowanie

Siemanko, Mireczki możecie polecić jakiegoś darmowego klienta ewentualnie wersję trial (płatna w ostateczności też może być) tymczasowej skrzynki email? Z jednej strony tymczasowa ale zależy mi na tym aby była aktywna i odbierała i przekierowywała emaile na docelowe skrzynki do momentu jej dezaktywacji bądź przynajmniej przez kilka dni (3-5 dni). Sorry za tagi.
  • 17
  • Odpowiedz
@Balactatun: Skrzynka, rzeczywiście jest bezpieczna natomiast w wersji trial jest 1 email a w płatnej 10, mi zależy na generowaniu wielu adresów email, około 10 dziennie :).
  • Odpowiedz
@HaSSaN: nie, to mail-forwarder - tworzy alias i przesyła wiadomości na docelową skrzynkę. Alias jest aktywny przez cał


@gomjeden: Super, dzięki, na pewno się przyda :) A da się tworzyć w tym anonaddy różne losowe domeny? Tam widziałem, że są 3 do wybory, standardowa i 2 z moim loginem.
  • Odpowiedz
@HaSSaN: alias@anonaddy.me, alias@login.anonaddy.me i alias@login.anonaddy.com

Korzystam też ze skrzynki o2.pl, która również ma możliwość tworzenia aliasów w różnych domenach (bodajże jest ich 10 do wyboru) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gomjeden 1 godz. temu+1

@HaSSaN: alias@anonaddy.me, alias@login.anonaddy.me i alias@login.anonaddy.com

Korzystam też ze skrzynki o2.pl, która również ma możliwość tworzenia aliasów w różnych domenach (bodajże jest ich 10 do wyboru) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: HaSSaN


@gomjeden: Może warto jakoś odzyskać hasło do mojej pierwszej w życiu skrzynki email założonej pewnie ponad 20 lat temu na o2 właśnie :).
  • Odpowiedz