Wpis z mikrobloga

#gry #staregry #worms #wormsarmageddon #wormsarmagedon

Witajcie, dwie sprawy:

1. ostatnio sobie zainstalowałem Worms Armagedon na steamie, ktoś gra online lub wie jak założyć serwer żeby sobie pograć z wirtualnymi znajomymi? W sensie nie żaden publiczny serwer, a że ja zakładam i daje np IP drugiej osobie i gramy tylko we dwoje. +może ktoś stąd by chciał zagrać?

2. jednak moje dzieciństwo to worms world party. niby to samo, ale nie do końca, bo inna muzyczka, szata graficzna, mapy itd. pobrałem z chomikuj ostatnio ale u mnei na win 10 po pierwsze menu działa jakoś wolno i z opóźnieniem a po drugie jak wchodze w mecz/rozgrywke to wszystko slychac ale jest biały ekran... Ktoś wie jak temu zaradzić albo skąd pobrac, zeby działało?
  • 15
  • Odpowiedz
@Luko42

1. Z tego co wiem to jest w grze direct IP, podajesz adres znajomemu i się podłącza do zahostowanej przez Ciebie gry. Ewentualnie jest gra w sieci lokalnej, możecie ze znajomymi ją sobie zasymulować np. za pomocą Hamachi (do 5 komputerów za darmo), albo jakiejś alternatywy.:
  • Odpowiedz
@Luko42: Piracisz chyba dla samego piracenia. Tę grę można zdobyć w cenie dobrej kawy. Wydaje mi się, że Remastered nie różni się od oryginału albo różni nieznacznie, ale najlepiej będzie jak poszukasz opisów gry. Powinny być tam informacje co zostało zmienione. No i jak wyżej - moja wersja Steam nie działa dobrze (choć pewnie da się to naprawić), ale wiem, że jest jeszcze GOGowa.
  • Odpowiedz
@Luko42 A nie, przepraszam i zwracam honor. W obu wersjach (steamowej i GOGowej) jest problem z językiem - nawet nie pamiętałam, że w mojej steamowej wersji nie ma polskiego. I z tego co widzę w opiniach, nie tylko ja mam problem z tym czarnym ekranem. Brak działającej wersji do kupienia usprawiedliwia piracenie, jednak ja niestety nie umiem naprawić tego błędu, który opisujesz.
  • Odpowiedz
@Luko42 Wydawało mi się, że moja steamowa wersja, pod względem dźwięków tła i muzyki, jest identyczna z tą starą, ale widzę w opisach Remastered, że udźwiękowienie w istocie zostało "odświeżone". Widać nie zapamiętałam ich poprawnie. W jednym opisie gry recenzent napisał natomiast, że można też grać z klasycznymi dźwiękami. Nie wiem co ma na myśli - czy to, że da się ściągnąć jakieś mody z dźwiękiem (szukając na szybko nie znalazłam takich),
  • Odpowiedz