Wpis z mikrobloga

Jeszcze 10 lat uważałem, że głównymi hamulcowymi naszej piłki są takie nazwisko jak Lato, Piechniczek czy Tomaszewski. Czasy się zmieniły, starsze persony jeszcze są w przestrzeni publicznej, a do tego doszła czwórka z #kanalsportowy która została boleśnie obnażona za czasów Sousy, że bez wtyków są mało znaczącymi dziennikarzami. Dopóki takie osoby działają w przestrzeni publicznej i są osoby które temu przyklaskują, to tak reprezentacji i polskiej piłki nie uzdrowimy. Dla mnie okres panowania Sousy był piękny z powodu braku kretów, bólów tylnej części ciała mejwenów i że chociaż momentami drużyna miała mentalność nieznaną za poprzednich selekcjonerów. Na chwile obecną to marzenie ściętej głowy, ale życzyłbym sobie zagranicznego selekcjonera po Czesiu. Nie wiem dlaczego, ale nie miałbym nic przeciwko porażce z Walią ( ͡º ͜ʖ͡º)
#mecz #reprezentacja #pilkanozna
  • 4
  • Odpowiedz
@Dawidk01: Mamy Czesia zadaniowca, który uciekł przed najważniejszymi meczami U20 do Legii. Zresztą u Czesia jest taki schemat, że na początku fascynacja, wszyscy doskonale się rozumieją, interesuje się drużyną do juniorów włącznie, potem przychodzą słabsze wyniki i jest zerowe zaangażowanie, a następnie wszyscy mają się dosyć i teraz też tak będzie. Kompletnie nie widzę, kto miałby zastąpić Michniewicza z polskich trenerów.
  • Odpowiedz
@mackbig: Buzzer nie jest ojcem chrzestnym syna Stanowskiego, a poza tym wuja od początku nie umiał obchodzić się z mediami, wszyscy mieli do niego negatywny stosunek już od samego początku. Wtyki jakieś mniejsze były, ale nie można porównywać z tym co jest teraz.
  • Odpowiedz