Wpis z mikrobloga

Swoją drogą zwycięzcą w tym wyścigu jest Marquez. Myślałem życzeniowo, że jakimś cudem uda się dowieźć te P1 ale suche warunki zrobiły swoje. Myślę, że nikt się nie spodziewał, że Marquez dojedzie cały dystans wyścigu na takiej pozycji z tą ręką. Brzmię jak powrutowiec ale te P4 to jak wygrana

#motogp
  • 6
  • Odpowiedz
@Tiazz: no i stare ataki w niekonwencjonalnych miejscach jak z Oliveirą.
Marc wreszcie czuje się swobodnie. Nawet po wyścigu nie narzekał na rękę
  • Odpowiedz
@Stitch: Właśnie widziałem jakiś krótki filmik na insta z konferencji gdzie mówił, że nie czuł tego bólu. Czuł się zmęczony, ale nie był to ból i to jest bardzo dobra informacja. Kilometry, kilometry i jeszcze raz kilometry. Z poprawionym motocyklem na 2023 będzie groźny w przyszłym sezonie.

Będzie śmiesznie jak Ducati nie zdobędzie tytułu kierowców, a mieli tyle okazji gdzie nie było Marqueza xD
  • Odpowiedz
Czuł się zmęczony, ale nie był to ból i to jest bardzo dobra informacja


@Tiazz: to tylko podkreśla fakt jak bardzo uważali z jego mięśniami przy operacji. Jakiś czas temu czytałem na box repsol dlaczego Marc ma aż taka blizne to bylo wyjaśniane, ze po to by mieć jak najwięcej miejsca żeby przesuwać i nie uszkadzać mięśni za bardzo
  • Odpowiedz
@Stitch: Tak właściwie to czemu ta kość się zrosnęła pod takim odchyleniem? Lekarze #!$%@? czy po prostu nie mieli inaczej jak tego zrobić?
  • Odpowiedz