Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Piotr w hotelu paradise to jak rzucić perły przed wieprze. Prostaki straszne, Miki zakompleksiony idiota, alimenciarz typowy cwaniak, ale nie za madry, życie go nauczy rozumu albo i nie nauczy, wentyl spoko- nieszkodliwy ale tez za mądry nie jest. Nowy z Mongolii- niby taki intelektualista ale jak na razie tu rzuca truizmami i nic ciekawego do powiedzenia nie ma, nowy Dawid pompka i kark nic ciekawego. Kobiety: szkoda shakiry bo była inteligentna i w porządku babka, Monika spoko piękna i inteligetna ( kojarzy mi się z królową- taka dumna, mądra znająca swoją wartość) Anastazja tez Ok- cicha bo ma problem z językiem polskim, Hania mi wisi, angelika nie mam zdania. Tak jak widać panowie w tym sezonie to jakieś odpady atomowe. Jedyny wartościowy Piotr- mój krajan z Poznania.
  • 8
  • Odpowiedz
alimenciarz typowy cwaniak, ale nie za madry, życie go nauczy rozumu albo i nie nauczy,


@Lamuminek: takie cwaniaki zawsze się potrafią dobrze w życiu ustawić więc na twoim miejscu nie robiłbym sobie nadziei
  • Odpowiedz