Wpis z mikrobloga

#russiahateclub w pigułce

Ludzie z mema:
Polak - Nasser el Sonbaty - nie żyje od 2013 - Zmarł na niewydolność nerek.

Ukrainiec - Milos Sarcev IG Milosa Dalej pracuje w branży, uważany za jednego z najlepszych trenerów. Jak sam mówi, jego największym życiowym błędem było... wpakowanie w ramiona syntholu.

Czech - Markus Ruhl - na początku. IG Markusa W 98 zdyskwalifikowany w zawodach Mr. Olympia z uwagi na diuretyki we krwi. Prywatnie
ooo bez kitu, widziałem kiedyś Markusa w Niemczech na siłce. Koleś jest na serio wielki jak na tych fotkach i ma cały trening taki wyraz twarzy jakby miał zaraz wpaść w szał, bałem się do niego zagadać. XD


@fastmotion: Widzisz a trzeba było bo podobno bardzo spoko człowiek :) On w ogóle ma chyba swoje siłownie? Nie wiem dokładnie no i chyba markę ubrań.
@Szokatnica: widziałem go w Monachium w sieciówce - wydaje mi się że siłki mu płacą żeby czasem się pokazywał :D

Mój starszy kolega z pracy zna go z lat młodości i też powiedział że jestem debil bo Markus muchy by nie skrzywdził, ale na żywo po prostu nie miałem odwagi przeszkodzić w treningu typowi z żyłami na czole grubości ołówka. Koleś wygląda jak ork z Gothica, bez kitu.