Wpis z mikrobloga

Siemka, wiecie może jaki jest adres do pobierania stanu węgla na pgg?
Chodzi mi o adres pod jaki uderza np. sprawdzWegiel.pl żeby sprawdzić czy węgiel już jest dostępny
#pgg
  • 12
@Szyn3k4k: a co daje ci info ze strony sprawdz wegiel? Musisz i tak po 16 odswiezyc strone glowna zeby wrzucic cos do koszyka. Czasami jest tak ze do 16 sie laduje a potem dopiero o 16.30. A tokeny i tak zdaza ci wygasnac jak zaladujesz za wczesnie
No wlasnie chodzi o to, ze w tle pobierałb informacje czy wegiel jest juz dostepny(bo czasamk rzucają np. O 16:15). Jak bedzie dostepny to od razu rzucac requesty do koszyka bo token sesji sie pobierze od razu po zalogowaniu(logować mozna sie juz o 15 bo sesja sesja trwa 2h)
@Szyn3k4k: oprócz tokenu sesji potrzebne są też inne pola w payload, które są zmieniane i musisz dostać się do strony podczas sesji, żeby je w ogóle mieć. Co do jakiegoś endpointu do sprawdzania stanów węgla, to nie ma takiego, a sprawdzwegiel po prostu scrapuje załadowaną stronę.
No ale nawet mając ten token to nadal nie ogarniam jak przepchnąć request, żeby nie odbił się od barw narodowych w taki sam sposób jak odświeżający stronę człowiek...


@NieautoryzowanyBiedaszyb: może trzeba skutecznie omijać blokady wielu okien oraz logować się na wielu przeglądarkach na jednym koncie albo mieć lepszy kabelek na łączu przez co wpuszcza o 10% częściej niż innych? Wtedy przez te 10 minut coś się przepchnie ale przez 3 min
@Lepszy_Spec_IT: generalnie zanim wprowadzili te zabezpieczenia to bawiłem się requestami na oba endpointy, natomiast jak rzucili towar to wszystkie zawsze się odbijały od 200 z barwami narodowymi. Ostatecznie udało mi się kupić workowany klikając bez żadnych haxów na pierwszej sesji kiedy wprowadzili te nowe zabezpieczenia, gdzie normalnie nawet strona mi się nie ładuje jak rzucą towar ¯\_(ツ)_/¯