Wpis z mikrobloga

W Toip piszą, że aby ukniknać 30zł opłaty :
" Opłata pobierana z góry pierwszego dnia miesiąca i zwracana do 10-go dnia roboczego kolejnego miesiąca jeśli w poprzednim miesiącu nie wykonano transferu lub wypłaty środków pieniężnych z konta w ramach wykonywania usług płatniczych przez Bank powodującego zmniejszenie salda środków pieniężnych Klienta, z wyłączeniem transferów środków pieniężnych związanych z założeniem lokaty"

To co mam sobie co miesiąc przelewać 10zł na inne konto ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak zamierzam wrzucać tam parę k z każdej pensji

#toyotabank
  • 5
@Tytanowy_Lucjan: nie no razie to tylko chce wrzucić, dorzucać parę tys co miecha i niech lezy. Nie widzę, abym w najbliższym czasie musiał ten hajs wypłacać . Ale dzięki sprawdzę jeszcze inbank. Podobno też w mbanku jest iko na 7% ale tylko dla nowych środków
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Crisu: Wszystkie środki z mbanku przelewałem do toyoty bo jedyne co mieli to krótkie lokaty na nowe środki które nie pokrywały choćby połowy moich oszczędności, duże banki niestety lecą trochę z tymi swoimi ofertami.

A są na tyle bezczelni że teraz jakbym chciał założyć lokatę, to muszę przelać moje wszystkie oszczędności, wtedy mi pozwolą założyć na 1000zł xD