Wpis z mikrobloga

Po nowym odcinku na playerze mam wielki niesmak - szkoda że nikt tego nie porusza ale:
1. Piotr na wyroczni na pytanie: "Czy Kamila powiedziała komuś że chciałaby żebym to ja stanął za nią na RR?" dostał odpowiedź TAK i została pokazana przebitka produkcji gdzie Carma mówi: "Piotrek jest osobą którą widzę siebie w programie" - przepraszam bardzo ale te słowa nijak mają się do pytania Piotra - jest to bardzo naciągane. Ja widzę tutaj wielki problem bo gdyby dostał odpowiedź "nie" to być może jeszcze mógłby ugadać się z Anastazją bo widać że chciała się z nim sparować jak Szahira odpadła.
2. Carma w rozmowie z Adamem mówi - "ty musisz do mnie podejść" - można śmiało zatem stwierdzić że jeśli Dawid nie wylosuje immunitetu i nie będzie miał możliwości mieszania to Adam podchodzi do Carmy i Piotr jest na minie.

Monika nadal jest na fali:
1. Rozkminki dziewczyn na łóżku - subtelnie uświadomiła dziewczyny że faceci mogą knuć
2. Rozmowa na balkonie Piotra z Moniką - są dwie przecitki produkcyjne - można powiedzieć że każde zdanie to złoto.
3. Zbierają się ludzie w sypialni na rozkminki - Monia do Grzesia mówi jak do dziecka: "jak to ubierasz na rajskie to nie chodź w tym bo to jeszcze dużo czasu" i potem "odejdź (z łóżka) bo ja tu siedzę" - prawie z domku na drzewie wyleciałem jak to zobaczyłem :)
4. Monia stara się połechtać swoje ego i pyta Adama: żałujesz teraz że zmieniłeś parę czy nie? - Adam odpowiedział że "pół na pół" - słabo połechtało, ale bez wyrzutów sumienia Adam może teraz iść za płot, czego dowodem jest późniejsza rozmowa Moniki z Grzesiem - to nie program "przyjaciele i ja".
5. "Od tej pory sami sobie robicie plany i zapraszam do drzwi" - to istotne bo pozostali niewtajemniczeni siedzieli cicho - jednoznacznie zaznacza swoją pozycję w pokoju i tutaj pytanie bo produkcja tego nie pokazała - czy po stanowczej reakcji Moniki plan został "opowiedziany" czy panowie szli w zaparte z tajemnicą - tego nie wiemy...

PS: Angelika przypomina mi Sonię z HP2 - takie to trochę niespójne i lekko rozchwiane :)
#hotelparadise
  • 12
  • Odpowiedz
@kipman1: odpadnięcie Piotra to będzie jakiś największy mindfuck tego sezonu. Uwielbiam gościa i jeśli Carma go wystawi to będzie najwiekszą szują ever (poza Ciposzem, oczywiście, ale ten to ma inną kategorię).

Monia faktycznie plusuje, co jest chyba wynikiem innego montażu, bo nie wierzę, że nagle zrobiła się inna.
Bardzo dobry przykład jak produkcja kieruje naszymi opiniami.

Co do Angeliki... ja zgadzam się z kimś tam niżej w komenatrzach. Adam ma
  • Odpowiedz
@Czczanoga: @pomarudze: na zamkniętej grupie HP analizowali nagrania skrzynek z pomocą od raju i ponoć było ujęcie pokazujące że skrzynka z immunitetem była z prawej strony, a Dawid wybrał ponoć właśnie tą skrzynkę.
Wydaje mi się że nadzieją dla Piotra jest właśnie immunitet Dawida bo ten nie będzie miał skrupułów podejść do Hanki bo widać po nim że ma jej za złe że z nim pogrywała.

@pomarudze
  • Odpowiedz
@kipman1: Piotr podejdzie do Kamy, dopiero po nim podejdzie Adam i wiadomo, kogo wywalą. Żenada i szok. Starzy przyjaciele będą trzymać się razem. Mimo, że Kama chyba naprawdę chciałaby tworzyć parę z Piotrem.
  • Odpowiedz
  • 1
@kipman1 te skrzynki od raju to moim zdaniem jeden wielki przekręt. Albo wszystkie mają to samo albo w zależności od sytuacji produkcja je podmienia. To za dużo zmienia w scenariuszu żeby zostawiać to slepemu trafowi.

Co do Carmy pełna zgoda. Temat zbyt przykryty tym co wyprawia Adam, ale jeśli Piotr odpadnie z jej ręki to laska jest spalona. Mogłaby chociaż go uprzedzić że plan się zmienił.

Co do Moniki - to,
  • Odpowiedz
@MoccaC: przeciez nawijal mi makaron na uszy a ja odpowiedziałam, że do mnie powrotu już nie ma. Nie przyjmuje ludzi, którzy - tak jak powiedziałaś - mnie nie chcieli, drugi raz.
  • Odpowiedz
@kipman1: Zgadzam się w całości z twoim wywodem. Szczególnie punkt nr.1 - odpowiedź wyroczni. Też mnie to mocno zniesmaczyło, a Piotr jak obejrzy będzie miał prawo czuć się oszukany. Wyrocznia powinna być Mądrością i Wiedzą, jej odpowiedź powinna odzwierciedlać prawdziwe nastroje, a nie przypadkową wklejkę z dupy. Zresztą to już któryś raz, gdy wyrocznia bredzi farmazony I punkt nr.2 - Bardzo fajna rozmowa Piotra z Monią.
  • Odpowiedz
@YodaMonika: dokładnie,właśnie chciałam to napisać, że jak się palić tyłek przypomniał sobie o Tobie ,
i raptem zaczął rozmawiać i ściemniać
a przedtem przez cały czas gadał z każdym niemal tylko nie z tobą co również było dokładnie widać na Live
  • Odpowiedz