Wpis z mikrobloga

@CamusVevo: nie ma żadnych dwóch stron, jest kilka obozów, które w różnych sprawach myślą inaczej. Nawet Lewica Razem i Konfederacja mają dwa wspólne punkty: legalizacja marihuany i konopii oraz energetyka jądrowa. Różni ludzie to różne idee, jednym bliżej do gospodarki Konfa + Libertarianie, innym do światopoglądu PO + Hołownia albo Lewica + PO, z gospodarką rolnicza zgadza się Konfederacja + Agrougnia + PSL (są za hodowlą zwierząt) a Lewica już
  • Odpowiedz
@brednyk: rozumiem, niemniej dalej chciałbym się zapoznać z argumentami twojego obozu, wydaje mi się ze to co mówi koroluk jest sensowne i chciałbym to skonfrontować z rzeczową argumentacją kogoś kto się z tym nie zgadza; niestety nie udało mi się tego znaleźć, ale skoro ty ją napisałeś to byłbym wdzięczny gdybyś mógł podesłać
  • Odpowiedz
@CamusVevo: mój obóz to tak naprawdę różna hybryda poglądów. Zwyczajnie mi najbliżej do obozu koliberalnego, ze względu na przekonania. Jak chcesz poznać poglądy i przekonania tego obozu to śledź ich polityków albo ogarnij książki Rothbarda, Misesa, Hayeka, Hoppego, Bastiata itp
  • Odpowiedz