Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Gdyby kogoś interesowało jak wygląda DJI Care.

Sa 2 opcje:

- Zwykly care, wysylasz im drona za darmo, dron przechodzi ekspertyze, jezeli do wypadku doszlo z winy oprogramowania badz usterki drona, naprawiaja go badz wymieniaja za darmo. Jezeli do kraksy doszlo z twojej winy DJI wycenia szkody i wysyla Ci kosztorys, placisz tylko do wysokosci 75 euro. Jezeli np peknie CI obudowa to wymienia Ci ja np za 10 euro, jezeli roztrzaskasz gimbal ktory kosztuje kilkaset euro to placisz maksymalnie 75. Czas ekspertyzy moze chwile potrwac.

- Care Express, oplacasz te opcje z gory placac 75 euro, dostjaesz etykiete, odsylasz drona.Tego samego dnia ktorego DJI otrzyma Twoja przesylke wysyla Ci nowego drona. Bez analizy co poszlo nie tak i co nie dziala.

Moj oczywiscie poszedl do kasacji wiec wybralem druga opcje. Calosc trwala tydzien. Dzisiaj przyszla nowka (albo refubrished ale nie widze zadnych sladow uzytkowania).

#dji #drony #djimini3pro
Wygrywzwyboru - Gdyby kogoś interesowało jak wygląda DJI Care.

 Sa 2 opcje:

- Zwykl...

źródło: comment_1663593487Ve3UNrM7hw7UWF6vedVufC.jpg

Pobierz
  • 10
@skarpetyodyna: wystarczy włączyc tryb sport :P, ja akurat robiłem sobie "bączki" w bliskiej odległości drzew... w drzewo wleciałem bokiem/tyłem.

Także ten tego.. da się, trzeba się postarać ale da się.

@Wygryw_z_wyboru:
Istotny szczegół to taki, że trzeba odesłać szczątki. Warto to mieć na uwadze. W moim przypadku dron był cały, ale z zrzucenie go z drzewa troszkę go uszkodziło. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mikkeboss: a to tak, ale kontroler zbiera dane więc jeżeli tego nie stracisz nie powinno być problemów. W przypadku np gdy dron wyląduje gdzieś na dachu i nie masz możliwości go zdjąć to oni będą to weryfikować ma podstawie danych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magnuss: samego drona ze śmigłami (ewentualnie z tym co z nich zostało), możesz ale nie musisz wysłać baterie. Jeżeli uważasz że została uszkodzona możesz ja wysyłasz, ja wysłałem na wszelki wypadek i wymienili mi na nową. Jeżeli bateria przecieka nie musisz jakoś to udowodnić wtedy, rozlanych baterii nie wolno przewozić poczta.

Kontroler RC został w domu, dostałem pudełko z samym dronem (DJI sprzedaje mini 3 pro bez kontrolera) i baterie.

Wygląda