Wpis z mikrobloga

Też macie wrażenie że jedynym ratunkiem dla świata byłaby osoba z ideami jak Imperator z Warhammer'a? Patrząc czasem na zdjęcia z Ukrainy i pomordowanych cywili i historie i zgwałconych dzieciach aż proszą się żeby ktoś z wizją świata Imperatora wydał jakiś wyrok i podjął działania. Nie byłoby zabawy w potępianie i sankcje tylko wydana ostra i zdecydowana kara jak w przypadku Lorgara i Monarchi. Trochę brutalne bo ludzie częściowo zostaliby pozbawieni części praw takich jak możliwość wyznania czego się chce, ale z drugiej strony co religia wniosła dobrego

#warhammer40k #wh40k #ukraina
  • 21
@Atencjuszhehe: Gdyby istniało mocarstwo z przewagą technologiczną tak wielką by pozwalała wydawać wyroki za zbrodnie takie jak te kacapskie to do tych zbrodni by po prostu nie dochodziło.
@KubsOne: Tak tyle że Imperator miał zdolność widzenia przyszłości i myślę że wiedział jak to się skończy, a z drugiej strony myślałem żeby tylko Imperator znalazł się w naszym świecie więc raczej nikt nie byłby w stanie mu się przeciwstawić.
Patrząc czasem na zdjęcia z Ukrainy i pomordowanych cywili i historie i zgwałconych dzieciach aż proszą się żeby ktoś z wizją świata Imperatora wydał jakiś wyrok i podjął działania


@Atencjuszhehe: Trochę śmieszne, że porusza Ciebie akurat Ukraina, a nie dziesiątki razy większe zbrodnie w Libii, Iraku, Afganistanie, Palestynie czy Jemenie.

Też macie wrażenie że jedynym ratunkiem dla świata byłaby osoba z ideami jak Imperator z Warhammer'a?


@Atencjuszhehe: Widzę, że w
@Atencjuszhehe: Imperator to dzban który nie potrafił wykrzesac z siebie odrobiny czułości i zrozumienia żeby połowa synów wolała jego niż:
-Grubego, zgniłego śmierdziela, który tylko pierdzi i śmierdzi
-Nakoksowanego adhdowca który na każdym kroku podkreśla jakie mordowanie jest fajne
-Napalonej kopalnii chorób wenerycznych i innego smarowania gównem
-Eldritchowego #!$%@? ktory gada zagadkami.

A jeśli widział przyszlosc i dalej uznał, że robi dobrze to tym bardziej gratki ( ͡° ͜ʖ
Ważne właśnie też byłoby żeby ktoś odpowiedni takim mocarstwem też rządził. Już nie jeden imperialny świat tonął w głupiej opieszałej biurokracji lub korupcji


@Atencjuszhehe: Ale to się tak nie da, ponieważ nawet mądry człowiek może z czasem zgłupieć lub zemrzeć.
@kozaqwawa: A powiedz mi jak wyglądały światy przed pojawieniem się Imperatora? Wojny domowe i walczenie w interesach tych bogatych(Jak w naszym świecie) i wyzysk słabych. Wolałbym walczyć z ideą Imperatora niż w imię zysku garstki ludzi.

Idee Imperatora były błędne. Cały shithole 40k jest dlatego właśnie, bo imperator gówno wiedział i i nie rozumiał ludzi.


@Fan_Morawieckiego: Dla mnie idea Imperatora była dobra to zależne od punktu widzenia. Chciał zjednoczyć ludzi
A powiedz mi jak wyglądały światy przed pojawieniem się Imperatora? Wojny domowe i walczenie w interesach tych bogatych(Jak w naszym świecie) i wyzysk słabych. Wolałbym walczyć z ideą Imperatora niż w imię zysku garstki ludzi.


@Atencjuszhehe: Dokładnie tak samo wyglądało po pojawieniu się Imperatora.
Jeden z bohaterów wyprawia wesele za równowartość majątku połowy miasta.

Dla mnie idea Imperatora była dobra to zależne od punktu widzenia. Chciał zjednoczyć ludzi w imię jednej
Dude, Ty nie znasz podstaw systemu


@Fan_Morawieckiego: Ale dlaczego po raz któryś piszesz że czegoś nie wiem i się nie znam? Bo traktuje wizje świata Imperatora inaczej? Ze wszystkich ras i ideologii warhammera jak i również naszego to wizja świata Imperatora jest dla mnie najlepsza, a Ty na siłę cały czas mi mówisz że się nie znam

Nawet cały czas przyznaje że to co robił czasem i świat który wykreował nie
Ale dlaczego po raz któryś piszesz że czegoś nie wiem i się nie znam? Bo traktuje wizje świata Imperatora inaczej? Ze wszystkich ras i ideologii warhammera jak i również naszego to wizja świata Imperatora jest dla mnie najlepsza, a Ty na siłę cały czas mi mówisz że się nie znam

Nawet cały czas przyznaje że to co robił czasem i świat który wykreował nie był idealnym, ale cel i wizja jego była
Trochę śmieszne, że porusza Ciebie akurat Ukraina, a nie dziesiątki razy większe zbrodnie w Libii, Iraku, Afganistanie, Palestynie czy Jemenie.


@Fan_Morawieckiego: O czym ty tu pieprzysz. „Wielka masakra” Aleppo, to było w najgorszym wypadku około 50-55tysięcy zabitych cywili. W dwumilionowym mieście. Przez pięć lat wojny. W półmilionowym Mariupolu szacuje się, że zginęło ponad 110 tysięcy cywili. W ciągu kilku miesięcy.
A powiedz mi jak wyglądały światy przed pojawieniem się Imperatora? Wojny domowe i walczenie w interesach tych bogatych(Jak w naszym świecie) i wyzysk słabych. Wolałbym walczyć z ideą Imperatora niż w imię zysku garstki ludzi.


@Atencjuszhehe: wiele zalezy od konkretnej planety ale większość jednak wiodła normalny, w miarę pokojowy a przede wszystkim samostanowiący żywot. Nie były zredukowane do dostarczania: żarcia, produktów przemysłowych, surowców czy siły żywej. Nie było miast uli gdzie
kozaqwawa - > A powiedz mi jak wyglądały światy przed pojawieniem się Imperatora? Woj...

źródło: comment_1663602053BrwrNsQzVfvttk09o7dSy2.gif

Pobierz