Wpis z mikrobloga

Kuzyn ma na handel Pixel 6a, woła mi za niego 1600. Uruchomiony 2 miesiące temu, szkło na ekranie i plecki, ogólnie komplet w tych pieniądzach. No i mi się podoba i w ogóle, ale zależy mi mocno na VoLTE lub VoWiFi. Zdążyłem wyczytać, że to drugie całkiem odpada. A co do pierwszego to rzekomo hula w T-Mobile i Play (oficjalnie jest podany zwykły 6 i 6 pro). Jako że mam sieć Canal+, która docelowo korzysta z nadajników Play, niby powinno działać. Włożyłbym na żywca kartę i sprawdził, ale mieszkamy od siebie kawałek, a on chce żebym mu się określił do końca tygodnia. Zatem zwracam się do osób, które są w posiadaniu ww. urzadzenia, jakie są ich doświadczenia z tymi opcjami w tym telefonie. Chodzi mi tylko o kwestie zasięgu i korzystania z nich pixela. #pixel #pixel6 #android #volte #vowifi
  • 6
  • Odpowiedz
@runieeee: no to wygląda git. A w trakcie połączenia ikonka "LTE" koło wskaźnika zasięgu nie zmienia się na "3G"? Bo gdzieś pisali na forach, że opcja w ustawieniach jest, suwak przeciągnięty na włączone, ale w rzeczywistości w momencie wybrania połączenia zasięg spada na 3G jakby funkcja nie była de facto uruchamiana.
  • Odpowiedz