Wpis z mikrobloga

@OlgierdAndrzejewski: Tak a propos to nie wiem czemu tworzysz swoje normy normalnosci czlowieka. Uwazasz, ze Twoja postawa jest taka normalna? Stalkowac i niszczyc jakiegos alkoholika, latac do smierdzacego, brudnego i oblesnego chlopa oraz w "jego imieniu" toczyc walke z innym chlopem z drugiego konca polski? Tak szczerze, to sie miesci w ramach Twojego zakresu normalnosci?
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: tworze normy normalności człowieka? mówiąc że dla hetero gośćia picie wódki w gaciach z drugim typem jest dziwne?
To chyba norma normalności dla 100% heteryków a nie mój wymysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kretes69: przecież tu właśnie o to chodzi :D ciśnałem z niego beke - powiedziałby ,,słuchaj Olgierd odwaliłem po pijaku i tyle narobiłem siary ale tego nie cofnę''
Bym odpuścił ale typ mówi że jestem niedojrzały i przekonuje wszystkich że to normalne ze się w gaciach pije wódkę z menelami i porównuje to do sauny
  • Odpowiedz
@Kretes69: to tak nie działa, teraz cała sekta staje się niepijącymi dżentelmenami i każdy najdrobniejszy szczegół musi być wałkowany tygodniami, żeby tylko wylać wiadro szamba na Sławka o cokolwiek
  • Odpowiedz