Wpis z mikrobloga

@Mevek: edt fajny swiezak, parametry takie se, edp dla mnie za slodki landrynowy (dziewczyna w nich czuje escade jakas damska z lat 2000, parfum swietny nie za slodki parametry dobre, projektuje na bardzo męski suchy i czysty zapach w stylu sausage edt

Pozostaje tobie potestowac, kazdy ma inna skore

Koniec koncow nie wybralbym zadnego XD
@Mevek: warto sprawdzić EDP, EDT 2022 i Le Parfum. Gradacja świeżości i słodkości podobna jak w lini sauvage. Mi najbardziej podchodzi EDT 2022 czyli po ostatniej reformulacji. Wcześniejsza wersja EDT nie jest warta uwagi.
czyli po ostatniej reformulacji. Wcześniejsza wersja EDT nie jest warta uwagi


@bananiq: o kurnia. To YSL widze jest na dobrej drodze. Tak samo mialem Kourosa 2017 to byl niezbyt dobry, a nabylem 2020 i uzywam teraz praktycznie codziennie XD Rzadko sie slyszy o dobrych reformach
@Mevek: jeśli chodzi o ysl y edp to dobre budżetowe klony to zara london, może trochę gorsze parametrowo, ale zapach prawie ten sam
i arabski klon lattafa sheikh final edition, trochę zmieniony w stosunku do ysl y edp ponieważ ma lekko arabski sznyt

myśle że najlepiej pierw przejść się do wąchalni i zobaczyć czy ten vibe perfum ci pasuje
@eric2kretek: no to jest jakiś wyjątek. Musiała im bardzo sprzedaż leżeć jak zrobili reformę na coś lepszego ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam sprawdzić w wąchalni ale trzeba patrzeć na batch code na testerze. Widziałem w douglasie, że do nowego EDT 2022 mieli wystawiony stary tester sprzed reformulacji xD
@Mevek: Y edp jest naprawdę dobrym zapachem, długo się utrzymuje na skórze i za cenę x < 300zł opłaca się bardzo. Tylko mają jedną ogromną wadę, po jakimś czasie zaczyna po nich boleć głowa xD u mnie nie było to od razu tylko po około pół roku ich stosowania mimo tego, że zużyłem jakieś 10ml max.