Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 39
@rzep: ale czemu rasistom miałyby przeszkadzać jakieś fabularne detale i inne drobiazgi skoro mamy tu do czynienia z taką niesłychaną zbrodnią dotyczącą koloru skóry aktorki?!
  • Odpowiedz
@rzep:
Każdy live-action ze zmianą koloru skóry to darmowa reklama kontrowersją dla "progresywnych" korpo których zaciekle broni lewica, oraz tworzenie kolejnych podziałów, gdzie jak czarnego zmienią na białego to jest masywny ból dupki murzynów, a jak białego na czarnego to już nie ma problemu. No i to głupi cash grab.
  • Odpowiedz
@rzep: wisi mi jaki jest oryginał i ma kolor skóry, nowego władcę pierścieni też oglądam i wątek z czarnym jak do tej pory najciekawszy, ale przeszkadza mi że Arielka nie ma czerwonych włosów, całe dzieciństwo mi pokazywali że ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: jakie wartości są wpajane dzieciom? że ludzie ot tak zmieniają kolor skóry? Arielka od lat wyglądała jak wyglądała, zmianę koloru włosów są się przecież wytłumaczyć, ale skóry? A to nie jest przypadkiem rasistowskie że wycięto ją bo była biała? xD
  • Odpowiedz
@rzep: Oryginał został złagodzony, żeby w ogóle mogła powstać z tego bajka dla dzieci. A co do koloru skory aktorki, to mi szczerze mówiąc w ogóle nie przeszkadzał niczyj kolor skory we wszelakich produkcjach, dopóki nie dowiedziałem się, ze jest w ogóle taka narracja wśród czarnoskórych i nie tylko ze: biali nie maja swojej kultury i tylko kradną cudza, oryginalnie biała postać jako czarna jest ok ale na odwrót rasizm
  • Odpowiedz
jakie wartości są wpajane dzieciom? że ludzie ot tak zmieniają kolor skóry? Arielka od lat wyglądała jak wyglądała, zmianę koloru włosów są się przecież wytłumaczyć, ale skóry? A to nie jest przypadkiem rasistowskie że wycięto ją bo była biała? xD


@kaitek666: Mój Boże, masz rację! Jak mogłem o tym nie pomyśleć, że dzieci nie dadzą rady zrozumieć, że w filmie animowanym sprzed 30 lat baśniowa syrenka ma inny kolor skóry
  • Odpowiedz
Oryginał został złagodzony, żeby w ogóle mogła powstać z tego bajka dla dzieci. A co do koloru skory aktorki, to mi szczerze mówiąc w ogóle nie przeszkadzał niczyj kolor skory we wszelakich produkcjach, dopóki nie dowiedziałem się, ze jest w ogóle taka narracja wśród czarnoskórych i nie tylko ze: biali nie maja swojej kultury i tylko kradną cudza, oryginalnie biała postać jako czarna jest ok ale na odwrót rasizm i inne głupoty.
  • Odpowiedz