Wpis z mikrobloga

@spinel: myślę podobnie, chociaż dla mnie Monika jest pomiędzy neutralnymi i prawilnymi bo dobre pytania zadaje na wyroczni, dobrze czyta uczestników i ma tą umiejętność co Anita z HP5, czyli z każdym potrafi rozmawiać. Biorąc pod uwagę że teraz, w trakcie emisji programu nie robi "show" na social mediach i nie szuka atencji jak większość uczestników to wydaje mi się że HP dla niej to bardziej przygoda z opcją na poznanie
@Aurelia2021: mi się wydaje że dojrzałość Moniki objawia się właśnie tym, że potrafi z każdym dobrze rozmawiać - na lajwie na IG Monika mówiła że od początku programu z każdym z facetów miała świetny kontakt, a z Mikim, Adamem , Maćkiem i Piotrem niemal każdego dnia prowadziła wielotematyczne i wielogodzinne ciekawe rozmowy na temat życia, związków i doświadczeń.
Moim zdaniem Monika na setkach o każdym wypowiada się dobrze, ale zauważ że
@kipman1: Mnie bawi Monika pozami, ale sprawia wrażenie tej, która jest w programie sobą. I fakt nie widać by była ofukana na kogoś i gotowa rozmawiać. Te jej szpilki, o których piszesz to gwiazdki. Niestety nikt inny tego nie potrafi, a nawet nie łapie żartów. Szkoda, bo byłoby śmieszniej. W tej edycji trochę dziwne jest, że taka Monika, która raczej stwierdza fakty i o nich mówi jest postrzegana jako knująca i