Wpis z mikrobloga

Wczoraj wylało się wiadro hejtu na Prezydenta Wrocławia, za rzekome wchodzenie Niemcom w pewną cześć ciała.

Cóż juz pomijając fakt, że robi dobrą robotę uświadamiając naszych przyjaciół z Zachodniej Europy, że nie wszyscy Polacy to zwolennicy nienależnych im pieniędzy, to zaimponował mi jeszcze czymś innym,

Otóż, praktycznie wszyscy politycy opozycji, mówią o złych politykach pisu. Pan Jacek miał natomiast odwagę powiedzieć wprost, że zły jest nie tylko PiS, ale też jego wyborcy. A to bardzo nieczęsta sytuacja, że polityk dostrzega zło, tam, gdzie to zło jest, a nie bawi się w dyplomację i próbuje nie urazić tych, co i tak by go na stosie spalili, gdyby mieli taka możliwość.

Ja wiem, że znowu mnie zaraz od bajterów wyzwiecie i tak dalej, ale naprawdę w walce pisem jest podkreślanie, że to nie tylko politycy tej partii niszczą Polskę, ale również jej wyborcy ponoszą za to taka sama winę.

#neuropa #bekazpisu #wroclaw #polityka
  • 16
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: To teraz możemy my zadzwonić do Niemiec, mówiąc o tym, że nie każdy popiera działania Jacka Sutryka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciężko tak kontrowersyjny temat upraszczać do "robi dobrze" czy "wchodzi w pupę".

Tym bardziej, że sprawa ta to jest ewidentny stunt na zbliżające się wybory, żeby ludzie mogli o czymś rozmawiać. A Pan Jacek ostatnio jakby mniej pakował w PR to się próbuje ratować.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator:

Pan Jacek miał natomiast odwagę powiedzieć wprost, że zły jest nie tylko PiS, ale też jego wyborcy. A to bardzo nieczęsta sytuacja, że polityk dostrzega zło, tam, gdzie to zło jest, a nie bawi się w dyplomację i próbuje nie urazić tych, co i tak by go na stosie spalili, gdyby mieli taka możliwość.

Ja wiem, że znowu mnie zaraz od bajterów wyzwiecie i tak dalej, ale naprawdę w walce
  • Odpowiedz
że nie wszyscy Polacy to zwolennicy nienależnych im pieniędzy,


@PrzeKomentator: Możesz wyjaśnić mi tylko z jakiej racji te pieniądze nam się nie należą? Mam rozumieć, że sześcioletni terror nam się należał? Też mogę zrównać z ziemią twój dom i nie zapłacić za to ani złotówki?
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Możesz wyjaśnić mi tylko z jakiej racji te pieniądze nam się nie należą? Mam rozumieć, że sześcioletni terror nam się należał? Też mogę zrównać z ziemią twój dom i nie zapłacić za to ani złotówki?


@Rancor: jakbym się zrzekł odszkodowania, to tak, mógłbys nie zapłacic ani złotówki
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator: Pan JS nie jest żadnym autorytetem, żeby w jakikolwiek sposób wypowiadać się o sympatykach jednej czy drugiej partii. A już tym bardziej po tym co sam ostatnio nawywijał w mediach. Mam nadzieje, że również tym pochwalił się zagranicznym przyjaciołom, podobnie jak stanem MPK w jego mieście.
  • Odpowiedz