Wpis z mikrobloga

stims.world to jest dla mnie coś niesamowitego xD viaplay nie działa? strims działa xD, polsat go nie działa? strims działa xD, nawet na mistrzostwach świata jak player na tvp sport nie działał to na strimsach działał xD
#mecz
  • 19
  • Odpowiedz
@WaranKojtyla: @JaTuTylkoNaMoment: @trescoronas: Strimy używają w teorii połączenia P2P czyli w sumie im więcej ludzi tym lepiej chodzi bo każdy użytkownik udostępnia swoje łącze kilku innym i no to nigdy nie padnie, a co do źródła mogą nadawać z opóźnieniem buforując ile się da oraz brać sygnał np. z satelity jeżeli taki jest możliwy
  • Odpowiedz
@WaranKojtyla: Jak to oni obsługują? Taki ruch to nie kij w kaszę dmuchał.
@Artrix: Dzięki. Nie wiedziałem że w tym playerze jest zaszyty p2p. Chociaż teraz jak sobie odpaliłem to nie zauważyłem jakiegoś uploadu szczególnego ... hmmmm
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Artrix: te na strumykach nie są p2p, może czasem wrzuca cos z AceStream ale z reguły to po prostu stream z serwera. Polsat Box padł ale wszystkie Polsat Premium na innych platformach działały bez problemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Artrix: Nie są to strimy p2p jak większość tego typu live streamingu na stronach.
To co ty wrzucasz jest na tyle kosztowne, że wątpię aby pirat chciał tyle płacić za coś co daje i tak bez wsparcia i bez opłat dla użytkowników.
  • Odpowiedz